۲ خودرو به تجهیزات آتش‌نشانی شهرداری شهرکرد افزوده شد

به گزارش چهارمحال ، یک خبرگزاری آنلاین در استان باختری ، با استناد به روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرورد مهمترین کارها مهار آتش سوزی ، نجات جان انسانها و جلوگیری از اتلاف بودجه ملی است. آتش نشانی ما بهزیستی مردم شهر هستیم و سازمان آتش نشانی یکی از نهادهایی است که در بهبود شاخص ایمنی مثر است.

وی اهمیت به روزرسانی کپسول های آتش نشانی و تاسیسات شارکورد را اضافه کرد: «خوشبختانه امسال شهرداری دسترسی خوبی به ماشین آلات و سایر تجهیزات اطفا حریق برای تکمیل دارد ، اما به دلیل هزینه بالای خرید این امکانات ، این امر به عهده شهرداری است برای تهیه مقدار زیادی از تجهیزات.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شارکورد اظهار داشت: شارکورد یکی از مرتفع ترین شهرهای استان است و امروز خرید یک نردبان بلند هزینه های زیادی برای شهرداری دارد نه تنها برای تأمین منابع مورد نیاز استان ، بلکه همچنین برای حمایت از شهرداری است.

رهنورد با اشاره به خرید دو دستگاه وانت دو کابین به قیمت یک میلیارد و 620 میلیون تومان ، ادامه داد: هدف این دو خودرو کاهش استهلاک خودروهای سنگین و کاهش حضور در حوادث بود. تعداد ترافیک در شهر.

46