۱۷۰ نمایش در طول برگزاری جشنواره تئاتر کودک در اردکان اجرا شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، امیر مشهدی عباس، صبح یکشنبه در مراسم اختتامیه بیست و هشتمین جشنواره تئاتر کودک به میزبانی شهرستان اردکان اظهار کرد: در طول برگزاری جشنواره، ۱۷۰ اجرا در ۱۰ سالن توسط ۴۵۰ داخلی و خارجی اجرا شد.

وی یادآور شد: ۹ کارگاه آموزشی برای انتقال تجربه و دانش به منظور ایجاد و تقویت خلاقیت برای هنرمندان و دست اندرکاران برگزاری جشنواره برگزار شد.

مشهدی عباس ضمن قدردانی از میزبانی خوب مردم استان یزد و شهرستان اردکان از مهمانان این جشنواره بیان کرد: یکی از اتفاقات خوب این جشنواره، اجرای نمایش در مناطق محروم استان یزد بوده است.

جشنواره تئاتر کودک نشاط را برای مردم یزد و اردکان به ارمغان آورد

معاون استاندار یزد نیز در این مراسم، جشنواره بین المللی تئاتر کودک را جشنواره ای فاخر دانست و از اینکه یزد افتخار میزبانی از این جشنواره را داشت، ابراز خرسندی کرد.

علی اکبر عزیزی عنوان کرد: هزار و ۲۰۰ اثر این جشنواره توانست در طول ۶ روز، شادی و نشاط را به مردم شهرستانهای اردکان، میبد و یزد هدیه کند و این ویژگی از اتفاقات خوبی است که این جشنواره در استان یزد رقم زد.

وی عنوان کرد: استاندار یزد اهتمام جدی برای برگزاری این جشنواره در اردکان داشت زیرا اردکان مهد هنر در کشور و استان یزد است و برگزاری این جشنواره افتخاری بود که نصیب استان یزد شد.