۱۲ نفر به دلیل ابتلا به کرونا در فارس جان باختند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

از زمان شیوع ویروس کرونا ، 932715 آزمایش تشخیصی مولکولی در آزمایشگاه های استان انجام شده است. خبرنگار آنلاین گفت: 267،551 نفر مثبت بودند. شناخته شده است؛ از زمان آغاز برنامه شهید “کاظم سلیمانی” ، 107 هزار و 593 آزمایش سریع انجام شده است که از این تعداد 16451 بیمار مثبت شناسایی شده است که از زمان آغاز به کار ، در مجموع 284200 بیمار بوده است. کووید 19 مورد در استان فارس پیدا شد.

وی گزارش داد که 259،806 نفر از بدو تأسیس از بیمارستانها مرخص شده یا از انزوا مرخص شده اند.

معاون دانشگاه علوم بهداشتی روز گذشته اعلام کرد که 12 اصحاب دیگر به دلیل ویروس کرونا تاکنون جان خود را از دست داده اند ، که تعداد کل مرگ ها است. کووید در مجموع 4693 نفر از زمان آغاز فوران گزارش شده اند.

دکتر. همتی افزود: در حال حاضر 1026 بیمار مثبت یا مشکوک به علائم ویروس کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند که از این تعداد 158 نفر بیمار هستند. کووید با بدتر شدن بخش های ICU ، به دنبال مراقبت های ویژه باشید.

رعایت اصول بهداشتی یکی از توصیه های اصلی استانها است ، وی اظهار داشت: طبق آمار موجود هنوز به سطح پایداری در کنترل بیماری در استان نرسیده ایم و برخی از شهرها با افزایش موارد روبرو هستند. استان “

معاون علوم پزشکی شیراز ابراز امیدواری کرد با همکاری مردم و پیروی بیشتر از پروتکل های بهداشتی برای کنترل بیماری. کووید 19 ، برای رسیدن به یک حالت با ثبات تر.