یک نبرد جنجالی و سخت؛ گوشی گلکسی A ۵۴ بخریم یا پوکو X ۵ پرو؟

آفتاب‌‌نیوز :

هر ساله تعداد زیادی گوشی هوشمند با مشخصات و قیمت‌های گوناگون توسط شرکت‌های تولید کننده روانه بازار می‌شوند تا هر کدام به نحوی بتوانند تعداد بیشتری از کاربران را جذب محصولات خود کنند.

طبق بررسی‌ها اگر به قصد خرید گوشی سری به بازار بزنید متوجه رقابت شدید دو برند سامسونگ و شیائومی در هر رده قیمتی می‌شوید چرا که هر دوی آن‌ها مدل‌های بسیار ارزشمندی را در رده‌های مختلف دارند. بین تمام مدل‌ها، میان‌رده‌ها همیشه انتخابی مطمئن و مقرون به صرفه هستند. دو تا از ارزنده‌ترین گوشی‌های میان‌رده موجود در بازار را می‌توان سامسونگ گلکسی A ۵۴ و پوکو X ۵ پرو دانست که رقابتی بسیار نزدیک و پایاپای دارند. در واقع مقایسه این دو گوشی سامسونگ و پوکو، از داغ‌ترین موضوعات این روز‌های دنیای موبایل است.

مقایسه قیمت گوشی‌های سامسونگ گلکسی A ۵۴ و پوکو X ۵ پرو

قیمت گوشی سامسونگ Galaxy A ۵۴، ۵ G دو سیم کارت با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت و رم ۸ گیگابایت مبلغ ۱۴،۵۱۰،۰۰۰ تومان است این در حالیست که قیمت گوشی شیائومی Poco X ۵ Pro ۵ G دو سیم کارت با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت و رم ۸ گیگابایت مبلغ ۱۲،۶۵۰،۰۰۰ تومان اعلام شده است.

یک نبرد جنجالی و سخت؛ گوشی گلکسی A ۵۴ بخریم یا پوکو X ۵ پرو؟

یک نبرد جنجالی و سخت؛ گوشی گلکسی A ۵۴ بخریم یا پوکو X ۵ پرو؟

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با استفاده از روش‌های پیشرفته تحلیل، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنید.