یک «من» نو به سال نو ببریم!

فرصت ها و توانایی های تاریخی فرصت هایی مانند تعطیلات آخر هفته ، آخر هفته یا تولد یا سالگرد ازدواج بهانه ای است که فرد می تواند از تجربیات گذشته خود برای مرور گذشته و پیشرفت خود استفاده کند. تصمیم بگیرید و برنامه ریزی کنید.

این ما را به تأمل در تقارن پایان سال خورشیدی نسبت به پایان این قرن دعوت می کند – بیشتر از ناروس قبلی ، و جدی تر از هر سال دیگری که در زندگی خود تجربه کرده ایم یا تجربه نکرده ایم.
همانطور که در دین نیاکان ما و به رسم مردم ایران ، خانه تکانی فرصتی بود برای جلوگیری از چیزهای قدیمی و کثیفی ، سوزاندن لباس های کثیف و تخت های کثیف ، شستن خانه ، شستشو و تمیز کردن فضای زندگی . . در شب سال نو ، اجازه دهید به قلب و روح خود نگاه کنیم و به فکر تکان دادن خانه قلب خود باشیم.
اگر چند سالی است که مستأجر و میهمان بدن هستیم ، باید در خانه قلب زندگی ابدی داشته باشیم و فقط اگر آنارشی و آلودگی بدن و بدن مواد ما را برهم بزند ، آلودگی خانه باعث می شود ما مشکلات و مشکلات در قلب و روح و زندگی ابدی و زندگی ابدی.

اکنون تحویل سال جدید مصادف با ماه بزرگ شعبان است ، اولین روزهای سال نو که در ماه مبارک رمضان می گذرانیم ، چقدر خوب است که از قلب خود مراقبت کنیم.
ما باید ذره بین و چراغ قوه را با دقت و حساسیت به گوشه های نامرئی قلب خود برسانیم ، تار عنکبوت غرور را پاک کنیم ، غبار غفلت را از بین ببریم و پنجره های معنویت را از گرد و غبار و آلودگی های مضر غرور و کثافت پاک کنیم. هوای پاک یاد خدا و درخشش خورشید عشق در قلب ما بدرخشد همانطور که با دلی تازه به سال نو قدم می گذاریم و سال جدید “من” را قدم می گذاریم.

“من” ناراحت و عصبانی را در این حادثه کوچک رها کنید ، “من” قدیمی که قلبهای لطیف همسر و خانواده اش را نادیده گرفت ، “من” قدیمی که برای مهربانی ارزش قائل بود ، و عشق به لرزش و پاکسازی نداشت و “من” جدید را برای سال جدید ارسال کنید.
وقتی می بینیم که “من” جدیدی در مقابل آن ایستاده و ارتفاع آن را می بینیم ، می توانیم به وجود آن افتخار کنیم ، خوشحال از نفس کشیدن و ارائه.
“من” برای شما و سال نو آرزو می کنم ، و شادابی و قداست شما را برکت دهد.