یادواره شهدای روستای « اسور» فیروزکوه برگزار شد/تشییع شهید گمنام – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، سردار محمود چهاربیگی فرمانده جبهه مقاومت بسیج روز جمعه با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده های معظم شهدا و مسئولان محلی.آشوریادواره 39 شهدای روستاآشور» شهدای این روستا در حسینی برگزار و یاد و خاطره این شهدا گرامی داشته شد.

فرمانده جبهه دفاعی بسیج در این مناسبت با گرامیداشت ایام شهادت سید و سالار شهیدان گفت: عوامل دیگر.

چهارباگی ضمن تاکید بر حفظ حرمت شهدا گفت: باید عاقل و هوشیار باشیم تا فریب دشمنانمان را نخوریم و این یادواره ها می تواند از این فریب جلوگیری کند.

امام جمعه فیروزکو نیز در این مراسم فرمودند شهید هستند همسانکار می خواهند یادآوری کنند: دشمن می خواهد کشور را تضعیف کند به موقع کشور ما سپری به نام ولایت دارد و مردم گوش به فرمان ولایت هستند.

حجت الاسلام حسن حیدری با بیان اینکه شهدا در راه شهادت قدم گذاشتند، تصریح کرد: یادواره شهدا این است که در راه شهدا باشیم، شهدا رفتند و جان خود را دادند تا ما و شما بتوانیم. تحصیل کرده.

وی افزود: شهدای ما با وجود همه دشمنی ها و محاصره ها در مدرسه انقلابی با حرم علی اکبر هستند.آ) و ماه بنی هاشم (آ) رشد می کنند و با اشتیاق در مقابل دشمنان خود ایستادند.

بر اساس این گزارش، پیکر مطهر یک شهید گمنام به خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، یادگاران مقاومت مقدس، بسیجیان، جوانان و مردم روستا تحویل داده شد.آشورپس از سوزاندن، پس از تلاوت قرآن و سرود به معراج الشهدای استان تهران منتقل شد.

این شهید گمنام در عملیات رمضان در شرق بصره به شهادت رسید.

دهکده”آشور31 شهید انقلاب اسلامی را تسلیم کردند.