گل‌محمدی: باید تمرینات اختصاصی لوکادیا بیشتر باشد

به گزارش خبرگزاری آوای البرز؛ یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار با نفت آبادان درباره این بازی گفت: بازی مهمی داریم. این چهارمین بازی ما است و با توجه به وضعیت جدول، هدف ما کسب 3 امتیاز است.

ما مقابل تیم خوبی بازی می کنیم اما هدف ما کسب سه امتیاز است. تغییراتی در کادر فنی تیم نفت ایجاد شده و حضور رضا پرکاس در آن تیم پررنگ بوده است. مقابل تیم خوب و قابل احترامی بازی می کنیم و انتظار دارم عملکرد خوبی داشته باشیم. بازی فردا هیجان انگیز خواهد بود و امیدوارم از شانس خود برای کسب سه امتیاز استفاده کنیم. امیدوارم از فرصت هایی که ایجاد می کنیم به خوبی استفاده کنیم و نتیجه بگیریم. برای مسابقات فردا انگیزه زیادی داریم و می توانیم با تمرکز روی کارهای فنی به نتیجه برسیم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص انتظاراتی که از این تیم وجود داشت و اعتراض باشگاه آلومینیوم به وقت گذرانی پرسپولیسی ها خاطرنشان کرد: در بحث جمع بندی باید بگویم که انتظارم زیاد بود اما بازی کردیم. با تیم هایی مثل سب آهن در اصفهان، فولاد و آلومینیوم تهران در اراک بازی کردیم و بازی های سختی بود. هر کسی که مرا می شناسد می داند که تیم های من به دنبال اتلاف وقت نیستند. برای من مسائل فنی مهمتر از تلاش برای کسب امتیاز از هر طریقی است. تعویض های ما در بازی بر اساس مصدومیت بازیکن است و دیدید دو بازیکن ما به دلیل مصدومیت تعویض شدند. ما تغییرات زیادی در ناحیه آرنج ایجاد کردیم، بازیکنان باید بازی های بیشتری انجام دهند. قطعا بهترین بازی را خواهیم برد.

گل محمدی درباره حضور بانوان هوادار در بازی فردا گفت: همیشه گفته ام حضور بانوان در ورزشگاه حق طبیعی آنهاست. این حق را نمی توان از آنها گرفت. جو ورزشگاه با حضور بانوانی که پیش از این سرکوب شده بودند هیجان بیشتری پیدا کرد. به نظر من 500 بلیت برای هواداران کافی نیست و امیدوارم روزی ظرفیت آقایان و بانوان 50-50 شود.

وی درباره گل نزدن پرسپولیس در سه بازی اول لیگ و تیمی که می خواهد قهرمان شود کم گل می زند، گفت: این دستور تاکتیکی ماست، در چند سال اخیر همه تیم هایی که قهرمان شده اند. گل های کمی زد شرط تیم ما این است که فرصت کمتری به حریف بدهیم. بازیکنان جدیدی که به ما اضافه شدند نیز تاثیر خود را نشان دادند. ما کیفیت خوبی داریم و این عدم موفقیت باید تبدیل به عادت شود. با این حال هدف اصلی همه تیم ها گل نخوردن است.

سرمربی پرسپولیس درباره سفر به تراکتورسازی کاوه رضایی و بحث پیوستن شیخ دیابت به پرسپولیس تصریح کرد: الان قبل از بازی هستیم، نمی خواهم حرفی بزنم که روحیه ایجاد کند اما در کل می گویم. که صحبت هایی برای تقویت تیم در حال انجام است اما معلوم نیست این مذاکرات به کجا خواهد رسید.

گل محمدی درباره وضعیت سعید صادقی با بیان اینکه به نظر می رسد فشار زیادی روی او وجود دارد، گفت: ما تغییرات زیادی داشته ایم که یکی از آنها سعید صادقی است. او در بازی گذشته در فرم خوبی بود اما اکنون در ترکیب قرار گرفته است. آینده خوبی برای او در پرسپولیس می بینم و از نظر فنی و شخصی از او راضی هستم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا از شرایط لوکادیا راضی است یا خیر، تصریح کرد: او را ناآماده نزد ما آوردند و از زمانی که به پرسپولیس آمد شرایطش بهتر است اما هنوز جای کار دارد. از نظر باشگاه او دستخوش تغییراتی شده است، بخشی از این مشکلات طبیعی است اما باید بیشتر تلاش کند تا آمادگی لازم را کسب کند. زمان در تلاش برای رسیدن به تیم ضروری است. Leucadia باید تمرینات تخصصی تری داشته باشد تا از قبل آماده شود.

سرمربی پرسپولیس درباره آخرین وضعیت مرتضی پاورالیگانچی گفت: او برای بازی فردا خوب است و کارش را با ما آغاز می کند. مرتضی در بازی های تدارکاتی حضور داشته است، شرایط خوبی دارد و یکی از بهترین بازیکنان ما است.

گل محمدی درباره انتخاب مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال گفت: به آقای تاج تبریک می گویم. او تجربه خوبی دارد و امیدوارم از تجربیاتش به خوبی استفاده کند. ما در کنار آقای تاج هستیم تا به فوتبال ایران کمک کنیم.

258 258