گزینه پرسپولیس در مسیر قهرمانی/ درویش و رفقا پشیمان می‌شوند؟

آفتاب‌‌نیوز :

پرسپولیس برای جانشین یحیی گل محمدی به سراغ مربیان خارجی رفته است. درویش و رفقا با چند مربی نام آشنا مذاکره کردند، اما هنوز نتوانستند از بین گزینه‌های مطرح شده با یکی از آن‌ها به توافق نهایی برسند.

یکی از این گزینه‌ها خوزه پسیرو سرمربی پرتغالی تیم نیجریه است که با این تیم نتایج درخشانی در جام ملت‌های آفریقا کسب کرده. تیم ملی نیجریه در سومین بازی از مرحله گروهی جام ملت‌های آفریقا ۲۰۲۳ به مصاف گینه بیسائو رفت که این بازی با پیروزی ۱ بر صفر نیجریه خاتمه پیدا کرد. آن‌ها حتی در بازی قبلی خود توانستند ساح عاج را شکست دهند تا خود را به عنوان یکی از تیم‌های مدعی قهرمانی مطرح کنند.

مدیران پرسپولیس با پسیرو مذاکره کردند و حتی او از پیشنهاد آن‌ها استقبال کرد، اما ادامه مذاکرات را به بعد از جام ملت‌های آفریقا موکول کرد که به مذاق درویش و رفقا خوش نیامد. او به مدیران پرسپولیس اعلام کرد که در حال حاضر درگیر مسابقات جام ملت‌های آفریقا است و با نتایجی خوبی که کسب کرده به نظر می‌رسد تا مراحل پایان هم پیش برود و آنطور که از شواهد پیداست مدیران پرسپولیس برای انتخاب سرمربی عجله دارند و شاید در روز‌های پیش رو از گزینه نهایی خود رونمایی کنند.

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.