گزینه استقلال در لیست خریدهای تابستانی پرسپولیس

به گزارش خبرگزاری آوای البرز؛ بعد از قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر ، وحدت هنانوف مدافع تاجیکستانی این تیم اعلام کرد بعد از ۳ سال حضور در پرسپولیس، از جمع قرمزهای پایتخت جدا خواهد شد و قراردادش را تمدید نخواهد کرد. بعد از قطعی شدن جدایی وحدت از پرسپولیس ، مدیران این باشگاه به دنبال جذب یک مدافع راست برای جانشینی او هستند. گویا در لیست نقل و انتقالاتی اوسمار برای فصل آینده نام مهدی تیکدری مدافع راست تیم گل گهر به چشم می‌خورد.

به گزارش خبرورزشی، مدافعی که چند سال قبل و در زمان حضور یحیی گل محمدی هم از پرسپولیس پیشنهاد داشت ولی ترجیح داد به جای حضور در پرسپولیس از تراکتور راهی گل گهر شود. تیکدری در نیم فصل هم مورد توجه استقلال قرار گرفته بود و حتی در آستانه امضای قرارداد با استقلال هم قرار داشت ولی در نهایت با مخالفت باشگاه گل گهر این انتقال انجام نشد و تیکدری در گل گهر باقی ماند. طی روزهای گذشته تماس‌هایی بین باشگاه پرسپولیس و تیکدری انجام شده ولی این بازیکن پاسخ نهایی را به بعد از انجام بازی‌های جام حذفی موکول کرده است.

گفتنی است قرارداد تیکدری با گل گهر در پایان رقابت‌های جام حذفی به پایان خواهد رسید و این بازیکن می‌تواند به هر تیمی که دوست دارد بپیوندد. ماندن و تمدید قرارداد اوسمار با پرسپولیس هم در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته و مشخص نیست این سرمربی فصل بعد هم روی نیمکت پرسپولیس حضور داشته باشد یا خیر. با این وجود مدیران پرسپولیس باب مذاکره را با گزینه‌های مدنظر اوسمار شروع کردند تا خیلی زمان را از دست ندهند و اگر با او به توافق نهایی رسیدند، کار خود را برای فصل آینده خیلی زود استارت بزنند و مشکلی از این بابت پرسپولیس را تهدید نکند.

258 258