گذری بر فعالیت‌های دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد

در مراسم اختتامیه نمایشگاه رویداد ملی «دوران امید» از مهدی جهانگیری به عنوان رئیس دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد در دانشکده مهارت و کارآفرینی تجلیل شد. نهمین جشنواره فرهیختگان اخذ شده.

جهانگیری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا، درباره دلایل برتری خود در نهمین جشنواره فرهایکتاژن گفت: دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد. دو سالن نقشه کشی فنی، سه سایت تخصصی کامپیوتر، لباس های ورزشی چند منظوره سالن، مکانیک خودرو، برق سازی، زبان، آزمایشگاه های نقشه برداری، یک کتابخانه با بیش از 13000 کارگاه توسعه کتاب و یک کارگاه تخصصی برای توسعه مهارت ها وجود دارد. کارآفرینی در استان چهارمحال و بختیاری.

نگاهی به فعالیت های دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی شرقورد

اخذ دپارتمان های تخصصی ماهیان آب شیرین و گیاهان دارویی از سازمان فنی و حرفه ای استان چهارمحال بختیاری، برگزاری سلسله نشست های ویژه مهدیان، برگزاری مسابقات ملی مهارت های الکترونیکی و همکاری در برگزاری 12 ایده. این دانشگاه اجاره‌های زیرساخت‌های بلااستفاده را خاتمه می‌دهد، استفاده از اساتید را برای ایجاد درآمد غیرشهروندی کاهش می‌دهد، یک طرح پویش برای استخدام دانشجویان و آموزش مهارت‌ها را اجرا می‌کند و با بهداشت و برف برای فعال کردن مرکز TMC دانشکده مشورت می‌کند. سه دوره موفق برای دانشجویان در رشته های مکانیک، برق و کامپیوتر از مهمترین فعالیت ها و دستاوردها هستند.

نگاهی به فعالیت های دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی شرقورد

رئیس دانشکده کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی با برگزاری دوره مشاوره حضوری و راهنمایی شغلی و راه اندازی دبیرستان پایش بازرگانی و از دیگر فعالیت های بین المللی و دستاوردهای پژوهشی این دانشکده، برگزاری اولین کنفرانس بین المللی با موضوع مسکن ملی با رویکرد توسعه.

انتهای پیام/4121/4062/