کی روش بعد از بازی با سنگال در رختکن به بازیکنان چه گفت؟

کارلوس کی روش پس از دیدار مقابل سنگال از تک تک بازیکنان حاضر در رختکن تیم ملی تشکر کرد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، کارلوس کی روش گفت پس از پایان بازی، هر یک از بازیکنان و سه بازیکنی که در دو تدارکات حضور داشتند به طور ویژه از سردار آزمون به خاطر گل تساوی ایران در رختکن تشکر کردند. در بازی با اروگوئه و سنگال، خوشبختانه بازی نکردند.

کی روش سپس خطاب به بازیکنان گفت: از زحمات شما در این دو بازی رضایت کامل دارم. مطمئنم سطح فنی شما در جام جهانی نسبت به این بازی بالاتر خواهد رفت. اهمیت مشارکت در جهان را نمی توان بیش از حد مورد تاکید قرار داد. جام برای بازیکنان حرفه ای توضیح می دهم اما عملکرد شما در این دو بازی من را به آینده امیدوار کرد و اکنون مطمئن هستیم که تیم خوبی در سطح جام جهانی هستیم که حرف های زیادی برای گفتن داریم. .

کی روش قصد دارد در مسابقات لیگ برتر با ملی پوشان بازی کند، البته برخی از باشگاه ها و سرمربیان لیگ برتری با آن مخالفت کرده اند، اما کی روش معتقد است بازیکنان باید در فاصله کوتاه باقی مانده تا جام جهانی قطر بازی کنند. حداقل یک بار در هفته به مدت دو روز تا آماده سازی در دستان خود را از دست ندهد. سرمربی پرتغالی تیم ملی قصد دارد در آبان ماه یک دیدار تدارکاتی برگزار کند تا این تیم با آمادگی کامل برای دیدار با انگلیس و سایر مدعیان اعزام شود.

انتهای پیام/