کلاهبرداری پسر مو طلایی از زنان جوان

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ مرد جوانی را که خود را شهروند کشورهای اروپایی و آمریکایی معرفی کرده و سعی در اغوای زنان و دختران جوان داشت ، دستگیر کرد.

سرهنگ جلیل مقوفی در مصاحبه با آوای البرز گفت: “اخیراً ، موارد مشابهی در مراکز پلیس در 134 شهر غرب تشکیل شده است. فساد صورت گرفته بود.

وی در مورد روش و استراتژی اتخاذ شده در این پرونده گفت: “او به دلیل رنگ موی طلای کم رنگ و دانش انگلیسی خود را به عنوان یک تبعه خارجی معرفی کرد که در آمریکا یا دیگر کشورهای اروپایی زندگی می کند. او از نزدیکان کشورها بود. و سفارتخانه های با نفوذ. “او با شرکت در سمینارها و کنفرانس ها با زنان دوست شد. او قول ازدواج و زندگی در خارج از کشور ، جلب اعتماد آنها و سفر به خانه های این زنان را داد. اما پس از مدتی ، با اطلاع از محل اموال ارزشمند ، در زمان مناسب ، طلا ، تلفن های همراه و اشیای قیمتی به سرقت رفته و قربانیان متواری شدند.

وی هنگام تلاش برای سرقت از اتومبیل زن جوانی در غرب شهر تهران دستگیر شد ، وی گفت: وی طی چند ثانیه از سرقت توسط گشت و ماموران دستگیر شد. آنها او را به کلانتری بردند ، در آن زمان او به جرم خود اعتراف کرد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه این فرد قبلاً توسط پلیس دستگیر شده بود گفت: متأسفانه به دلیل کمبود مدارک و مستندات از زندان آزاد شد اما این بار دادستانی پرونده ای را علیه وی تشکیل داد و برای ادامه تحقیقات وی را روانه کشور کرد. ”

انتهای پیام