کشف ۱۲۴ هزار داروی احتکار شده در شهرری/ دستگیری سارق دلارهای تبعه خارجی

فرمانده انتظامی شهرستان ری از کشف انبار مواد مخدر، آرد و روغن در این شهرستان خبر داد.

به گزارش آوای البرز سرهنگ دوستعلی جلیلیان درباره اجرای فاز جدید طرح تندر در شهر ری گفت: در این طرح 24 فقره سرقت منهدم و 164 سارق و 9 سارق دستگیر شدند.

وی با اشاره به دستگیری خرده فروشان مواد مخدر در این مرحله از طرح راد گفت: پلیس در این عملیات 37 فروشنده مواد مخدر را دستگیر کرده است.

دوستعلی جلیلیان ادامه داد: از دیگر دستاوردهای این طرح کشف 29 قبضه اسلحه و 102 قبضه سلاح سرد بود.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در خصوص کشف آرد، روغن و سوخت تقلبی احتکار شده گفت: .

به گفته وی ارزش اموال کشف شده در این مرحله از پروژه بیش از 180 میلیارد ریال برآورد شده است.

وی با اشاره به مراکز مشاوره صلح و سازش گفت: کاهش 9 درصدی سرقت، 45 درصدی دستگیری و 27 درصدی دستگیری ها در این شهرستان بوده است. اجرای پروژه های تندر تا رضایت حداکثری شهروندان ادامه دارد.

راهنمای این تبعه خارجی 16000 دلار سرقت کرد

فرمانده انتظامی شهرستان ری همچنین از دستگیری سارق 16 هزار دلاری کیف همسایه خبر داد و گفت: 16 هزار دلار از کلانتری عبدالعظیم (ع) محله به سرقت رفت.

وی ادامه داد: با اعلام این شکایت تیمی از بازپرسان آن را در دستور کار خود قرار دادند و سارق یا سارقان را شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی گفت: تیم عملیاتی پلیس با مشاهدات و بررسی های میدانی سرنخ های متعددی دریافت کردند و نتایج حاکی از آن بود که این سرقت توسط راهنمای اشتباه صورت گرفته است. این مرد دستگیر و برای تحقیقات بیشتر به کلانتری منتقل شد.

جلیلیان گفت: در تحقیقات انجام شده متهم به جرم خود اعتراف و دلارهای مسروقه کشف و پس از تکمیل تحقیقات پلیسی، متهم به مرجع قضائی معرفی شد.

یک انبار 10 میلیارد ریالی مواد مخدر در شهرستان ری کشف شد

فرمانده انتظامی این شهرستان از کشف 124 هزار عدد قرص و شربت احتکار شده در این شهرستان خبر داد. در جریان تحقیقات خود، نتیجه تحقیقات اولیه به مرجع قضایی اعلام شد.

وی ادامه داد: پس از هماهنگی قضایی اکیپی از ماموران به همراه بازرسان اداره تعزیرات و اصناف در محل حضور یافتند و در این بازدید 124 هزار عدد قرص و شربت کشف کردند. این داروها بر خلاف قوانین قانونی و بهداشتی نگهداری می شوند.

به گفته وی ارزش شی کشف شده 10 میلیارد ریال برآورد شده است.

دوستعلی جلیلیان با بیان اینکه در میان مواد مخدر کشف شده تعدادی داروی کمیاب وجود داشت گفت: کشفیات با دستور قضایی در اختیار شاکیان قرار گرفت.

وی در پایان گفت: در این عملیات یک نفر دستگیر و دو دستگاه خودروی مورد استفاده برای ارتکاب اعمال مجرمانه توقیف و به مراجع قضایی تحویل داده شد.

انتهای پیام/