کشف و ضبط یک کیلوگرم مواد مخدر شیشه در اهر / ۲ متهم دستگیرشد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

سرهنگ قدرت آگاپور در مصاحبه ای با اشاره به شدت مبارزه با مواد مخدر در شهرستان اهر اظهار داشت: اخیراً اخبار و اطلاعات زیادی درباره افراد توزیع کننده مواد مخدر شیشه در شهر اهر منتشر شده است و این سودها جوانان را به استفاده از مواد مخدر ترغیب می کند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهر افزود: در همین راستا؛ شیشه از طریق عملیات اطلاعاتی و منابع آگاه ، تأمین کنندگان دارو را شناسایی و کنترل کرد. آنها خرده فروشی عرضه می کنند.

وی ادامه داد: پس از چندین روز کار سخت ، نظارتی و مراقبتی اطلاعاتی ، سرانجام در یک عملیات غافلگیرانه پلیس مبارزه با مواد مخدر 2 نفر را هنگام ورود به یک کیلوگرم صادرات مواد مخدر پیدا و دستگیر کرد و مقصر را تحویل مقامات داد. قضایی وجود داشت.

آگاپور بابیان اینکه جوانان و نوجوانان آینده سازان کشور هستند گفت: خانواده ها باید توجه بیشتری به جوانان و نوجوانان داشته باشند. متاسفانه اکثر جوانان و نوجوانان از طریق دوستان بد به مواد مخدر روی می آورند ، اعتیاد با سیگار کشیدن شروع می شود و وقتی خانواده ها از فرزندان خود غافل می شوند از طریق دشمنان دوست بهتر می شوند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهر گفت: مصرف مواد مخدر گاهی اوقات مصرف کنندگان را دیوانه می کند و از طرف دیگر 80 درصد جرایم و سرقت ها به ویژه جرائم خشن توسط افراد برده انجام می شود ، بنابراین به خانواده ها توصیه می کنیم از کودکان غافل نشوند. .

وی خاطرنشان کرد: از مردم اهر که همیشه بوده اند ماموریت ها عملیات پلیس از پشتیبانی نیروی پلیس برخوردار بود.