کرونا همجنان درمان قطعی ندارد / استفاده از ماسک در دستور کار همه باشد

وی گفت: هیچ درمان مناسبی برای بیماری عروق بیماری کرونا وجود ندارد.

به گزارش آوای البرز ، جلسه کمیته ملی علمی کنترل و تنظیم کووید 19 صبح امروز توسط دکتر وزیر بهداشت ، وزیر بهداشت تشکیل شد. گاسم جان بابایی ، دکتر دکتر فرید نجفی ، معاون وزیر تحقیقات و فناوری ؛ رضا جمتی ، دبیر کمیته علمی ملی حمید کرونا و سایر اعضای کمیته ، شهید رجایی ، از بیمارستان قلب تهران بازدید کردند.

استفاده از ماسک در دستور کار همه است

در ابتدای جلسه ، دکتر جان بابایی امروز گفت جلسه کمیته ملی علوم کووید 19 با حضور اساتید گروه های پزشکی کشور برگزار شد و گفت: در حال بحث است.

وی ادامه داد: با توجه به واکسیناسیون های خوبی که هنوز در کشور وجود دارد ، شاهد کاهش بستری ها در بیمارستان ، تعداد بحرانی بیماران و مرگ و میر هستیم ، اما این نشانه خوبی است.

دکتر. درمان جان بابا دستورالعمل های ملی برای درمان کرونا در بحث بیماران و بیماران بستری ذکر شده است: در موارد بیمار نباید تجویز شود. این بدان معناست که برخی از افراد به دلیل ترس خود ممکن است کارهای تشخیصی غیر ضروری انجام دهند.

برای موارد بیماری بیماری کرونا نیازی به دارو نیست

معاون وزیر بهداشت گفت: در موارد بیماران نیازی به دارو نیست؛ عزیزان ، نظر اساتید این است که سی تی اسکن و آزمایشات معمولی در مرحله بیمار مورد نیاز نیست و فقط از دستورات بهداشتی پیروی می کند.

Ramdsaver یک داروی بیمارستانی است

وی با اشاره به نحوه پذیرش بیماران کرونری در بیمارستان ها اظهار داشت: به طور معمول طبق دستورالعمل ، در صورت لزوم در اورژانس بستری می شوند. در موارد بستری ، دوره درمان به خوبی مشخص شده است. این چیزی است که باید در درمان بیماران بستری در نظر گرفته شود استفاده از داروهای به اصطلاح ضد بیماری کرونا ، مانند داروهای درمانی ، محدود است و در برخی موارد در هیچ کجای خانه. این یک داروی بیمارستانی است و در موارد نادر و در شروع بیماری استفاده می شود.

کورتیکواستروئیدها باید در بیمارستان به مدت معین تجویز شوند

جان بابایی گفت که استفاده از کورتیکواستروئیدها بسیار محدود است و در مطب ها و کلینیک ها جایی ندارد: کورتیکواستروئیدها باید در بیمارستان ها و در فواصل منظم تجویز شوند. در برخی موارد رعایت شده است عفونت های قارچی کشنده در اثر استفاده بیش از حد از کورتیکواستروئیدها ایجاد می شوند ، بنابراین مردم باید مراقب باشند که چنین داروهایی را بدون کنترل مصرف نکنند و از پزشک نسخه نخواهند.

اهمیت استفاده صحیح از اکسیژن در بیماران بستری

وی گفت: استفاده صحیح از اکسیژن مهمترین کاری است که بیمار هنگام بستری شدن در بیمارستان باید انجام دهد. اکسیژن مناسب موثرترین درمان خواهد بود و میزان مرگ و میر را به صفر می رساند.

م effectiveثرترین درمان برای این بیماری واکسن است

به گزارش روابط عمومی وزارت بهداشت ، یکی از مشکلاتی که بر کیفیت درمان بیماران تأثیر می گذارد مشکلات سلامت روانی است.

اعضای کمیته علمی گفتند که باید توجه ویژه ای به محدودیت مصرف داروها ، رعایت دستورالعمل های بهداشتی و افزایش مصرف مایعات شود.

در پایان ، معاون وزیر بهداشت در مورد کمبود داروهای کرونری توضیح داد: “خوشبختانه وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو سعی کرده اند همه داروهای م effectiveثر در درمان بیماری های بیماری کرونا قلب را در دسترس قرار دهند.

انتهای پیام