کرایه تاکسی و اتوبوس در ارومیه دوباره افزایش یافت

به گزارش آوای البرز آذربایجان غربیناصر سعیدآبادی گفت: نرخ جدید وسایل نقلیه شهری اعم از تاکسی، اتوبوس، آژانس تلفنی و مینی بوس به تصویب شورای اسلامی شهر ارومیه می رسد که اجرای مصوبات استانداری توسط این هیئت را تایید کرده است. ماه از سه شنبه 23 ژوئن تغییر کرده است.

به گفته وی، کارشناسان فنی و اجرایی در سامانه کارت بلیت اتوبوس های شهری با به روز رسانی کرایه های جدید و قرار دادن تابلوها و نشانگرهای مالیاتی در ورودی اتوبوس ها و همچنین علائم جدید، به رانندگان تاکسی و شهروندان اطلاع رسانی کردند. کتاب های تعرفه مسیر با قیمت های مصوب. همچنین تعرفه های مذکور جهت اطلاع عمومی در سایت موسسه www.fpt.urmia.ir درج شده است.

به گفته سعیدآبادی، نرخ جدید اتوبوس در مسیرهای شهری بلیت دار 150 ریال، کرایه نقدی 4 ریال، تاکسی ها حداقل 4 ریال و سایر مسیرها بسته به وضعیت خطوط و مسیرها خواهد بود. .

وی از شهروندان خواست برای صرفه جویی در وقت و هزینه از کارت الکترونیکی بلیت صادر شده در تمامی پاسگاه های خیابان عطایی برای پرداخت کرایه اتوبوس های شهری استفاده کنند.

در صورت مشاهده رئيس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداري اروميه نسبت به عدم رعايت نرخهاي مصوب با شهروندان عزيز . ممکن است.

48