کدام فیلم‌ها در روز دوم جشنواره بین‌المللی «فیلم کوتاه تهران» اکران می‌شود؟

به گزارش خبرگزاری آوای البرز به نقل از ستاد خبری سی و نهمین جشنواره فیلم کوتاه تهران، امروز (7 آنلاین، پنجشنبه) در دومین روز این نمایشگاه از ساعت 13 الی 15 در بخش بین الملل سالن شماره دو زرد قهوه ای. تالار، رستگاری نامی ندارد، عصیان، عزاداری زمستان، سر معلق و بریده را نشان خواهد داد.

همچنین از ساعت 15:30 تا 17:00 سالن شماره 2 پردیس ملت میزبان فیلم های دیگر در رده بین المللی از جمله مستند واگن سیاه، انیمیشن شهر شربینی و فیلم های کوتاه ساخته شده توسط هر دو خواهد بود. . دسته های ملی و بین المللی در پردیس سینمایی ملت که دوستداران فیلم کوتاه در آن حضور دارند.

برنامه نمایش بین المللی فیلم

در اولین مرحله نهایی، فیلم تجربی سافروویچ، داستان ژیل، بی پایان تجربی و داستان میم خواهد بود. از ساعت 18 الی 20 در همین سالن فیلم داستان های ترش و شیرین، فیلم تجربی خانواده انگل، مستند فضای خالی، انیمیشن وقتی مردم با هم هستند، احمق هستند، داستان آفتاب بالانس، داستان هلن کخ در حال دزدیدن ماشین؟ و Experimental Foreign Day در بخش بین المللی به نمایش گذاشته خواهد شد.

سپس از ساعت 20:15 تا 22:00 علی و گوسفند معجزه، داستان هیولاها، انیمیشن ضرر، استخر جاذبه تجربی، داستان پیری، داستان وسمه و انیمیشن پینوکیو در سالن. شماره دو.

برنامه نمایش فیلم های داستانی در رقابت های سینمای ایران

نمایشگاه فیلم های مسابقه سینمای ایران در سالن های 9 و 10 پردیس ملت برپا می شود. امروز از ساعت 13:30 تا 15:00 در سالن 9، فیلم های داستانی مواجهه با شب به کارگردانی سعید کشاورس، پارادوپینگ به کارگردانی محمدرضا حسنی رنجبر، یه چم یه لنگ به کارگردانی یاسر برسگر و شیهه به کارگردانی پویا سعیدی اکران می شود. نمایش داده.

در این سالن از ساعت 15:30 تا 17:00 بخشی از تو به کارگردانی هادی نوری، بیمارستان مرکزی به کارگردانی وحید نامی و نوید نامی، مشروب سیاه به کارگردانی محمد پدر، خرگوش ها به کارگردانی محمد همتی، نگران نباشید. من به کارگردانی امین خجسته اکران می شود.

از ساعت 18 الی 19:30 در سالن 9، گودال به کارگردانی فرساد رنجبر نظری، رعنا به کارگردانی عامر مهندس، بالا فدادان به کارگردانی مریم بختیاری، نگاه نقاش به کارگردانی گلی سرایی و سریشوک به نمایش در می آید. صمد قربان زاده.

از ساعت 20 تا 21:30 در همین سالن سینما «از اینجا باز» به کارگردانی محسن اسدخ پور و امیرحسین طالبی، «پسر خورشیدی» به کارگردانی آرمان فیاد، «نداب» و «آنتی» به کارگردانی امیرحسین محسنی نمایش داده می شود. . -یخ به کارگردانی ابوذر پاک نژاد.

از ساعت 13:45 الی 15:00 در سالن 10 از بخش مسابقه سینمای ایران، انیمیشن های سیم به کارگردانی علی بانیان، قضات به کارگردانی آریا گازر، برنو به کارگردانی محمد ثریا، آندروآ به کارگردانی امیر گبان، اکران زهیر موسوی به کارگردانی زیل خونین انجام خواهد داد سنگ بنا گذاشته خواهد شد

از ساعت 15:45 الی 17:15 در سالن شماره 10، در ادامه اکران فیلم های بخش مسابقه سینمای ایران، نحسی به کارگردانی پارسا امیری زاد، جنکت به کارگردانی عطا مجابی، چله ضیاء به کارگردانی محمد خاکساری، کارگردانی هاتوت. . فیلم پودری به کارگردانی مسعود حاتمی و تایماس رضوانی اکران می شود.

در همین سالن از ساعت 18:15 الی 19:45 پتنوول پوشو به کارگردانی امیر آرتمن، ناجان به کارگردانی محمدمهدی باقری، آماتور به کارگردانی حمد اصلانی، باربورگ به کارگردانی محمدرضا مرادی و سکوت به کارگردانی مجدد سید محمدرضا کمال در همین سالن حضور دارند. علوی روی صفحه نمایش داده می شود..

همچنین از ساعت 20:15 تا 21:45 یک تن به کارگردانی پویان مکری، گیر موج به کارگردانی محمدرضا خاوری، نارس به کارگردانی نوا نعمتی، واقفه به کارگردانی مانا پاکشت و 3:33 به کارگردانی پویان مکری در سالن شماره 10 برگزار خواهد شد از آزاد صادقی.
برنامه انیمیشن مسابقه سینمای ایران

سالن 1 روز دوم نمایشگاه به نمایشگاه فیلم های انیمیشن مسابقه سینمای ایران اختصاص دارد که از ساعت 15:30 الی 17 برگزار می شود. در این تئاتر جایگزین به کارگردانی عبدالله علیمراد، آدامها و ماه به کارگردانی یونس غزالی، بزرگترین داستان گلی به کارگردانی الیکا مهران پور، سمپاش به کارگردانی فرنوش عابدی، چاخ زندگی به کارگردانی زهرا حسینی، یاماهنا به کارگردانی فرزانه خوبادی، کارگردانی غیرقابل بازگشت. به کارگردانی کاشی و رباب در معرض دید علاقه مندان قرار می گیرد.

برنامه نمایش فیلم های مستند سینمای ایران

نمایشگاه فیلم های مستند گروه مسابقه سینمای ایران از ساعت 19:30 الی 18:00 در سالن شماره یک برپاست و در این بخش لوورخه به کارگردانی شروین وحدت، پایسان به کارگردانی سجاد ایمانی و امیر کارگردانی می شود. داوود میرزابیگی روی پرده خواهد رفت. همین سوری تئاتر از ساعت 20 تا 21:30 زنده برمی گردم به کارگردانی سولماس علیزاده، کارگردانی مجتبی حیدری، اویر به کارگردانی کورش فرسنگان و ساع من به کارگردانی علیرضا صبوری را نمایش می دهد.

برنامه نمایش آثار تجربی مسابقه سینمای ایران

فیلم های تجربی بخش مسابقه سینمای ایران نیز از ساعت 13 تا 15 در سالن شماره یک اکران می شود، اتاق آقای وان به کارگردانی احسان میرزایی با حضور 2132 نفر به کارگردانی کمیل سهیلی داس. . خنده مجله پوکید به کارگردانی علی آسترکی، دال و مدلول، کارگردانی امین بوذرزاد و محمد پاستندوس، وختی ال. «آر-گریست» به کارگردانی احمد خوش نیت، «سیمهن دخاری» به کارگردانی علی آریافرد و «صبحانه» به کارگردانی مرتضی فرهادنیا از جمله آن ها هستند.

برنامه نمایش آثار «کتاب و سینما» و «دفاع مقدس».

در دومین روز جشنواره از ساعت 15:30 الی 17 آثار دسته کتاب و فیلم در سالن هشت به نمایش در می آید. در این نمایشگاه فیلم‌های «یک چیز سیاه» به کارگردانی ریحانه کاوش، «فرار» به کارگردانی هومان نادری، «جناکات» به کارگردانی عطا مجابی، «بانو» به کارگردانی فردین انصاری و «نارس» به کارگردانی نوا نعمتی به نمایش گذاشته می‌شود. .

در همین سالن از ساعت 18:30 الی 19:30 فیلم های دفاع مقدس از جمله بی رنگ به کارگردانی ابوالفضل سه مهربان، آقای شهردار ساخته میلاد محمدی به کارگردانی میلاد محمدی، آخرین پرواز به کارگردانی علیرضا مومنی به کارگردانی دارپنا حسن انگوری خاتمی خاق، فجر به کارگردانی محمدمهدی فخریان، آقا مهدی زین الدین به کارگردانی سجاد ماریف و رخ پوش به کارگردانی مسعود دهنوی اکران می شوند.

نقد و بررسی آثار امید وفایی

در بخش ویژه بررسی آثار یک فیلمساز، چهار فیلم از امید وفایی در سالن شماره هشت از ساعت 20 تا 21:30 به نمایش در می‌آید. عناوین این چهار اثر نزدیک، معمولی، کرونیکل عشق ناتمام و سزارین است.

سی و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری مهدی عصارپندر از 6 تا 2 آبان 1401 و از 28 تا 24 مهرماه 1391 در پردیس سینمایی ملت برگزار می‌شود.