کاهش ۲۰ درصدی سرقت در نخستین روز تعطیلات نوروزی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، سرهنگ عبداله چولکی اظهار کرد: رصد جامع و کامل وضعیت کشف و و قوع جرایم با هدایت راهبردی و ستادی از مهم‌ترین اقدامات قرارگاه نوروزی در راستای ایجاد امنیت شهروندان در ایام نوروز است.

وی افزود: در قرارگاه عمار هدایت گشت‌های ویژه پلیس آگاهی به صورت محسوس و نامحسوس و برنامه‌ریزی برای محافظت از اماکن تجاری و مسکونی، بانک‌ها، صرافی‌ها، طلافروشی‌ها و کنترل مناطق جرم خیز در دستور کار است.

سرهنگ چولکی تصریح کرد: در قرارگاه نوروزی به صورت روزانه آخرین وضعیت کشف و وقوع جرایم در سراسر کشور در ایام تعطیلات نوروزی توسط کارشناسان و اعضای قرارگاه رصد و نسبت به هدایت عملیاتی رده‌های اجرایی اقدام لازم صورت می‌گیرد.

جانشین قرارگاه نوروزی عمار پلیس آگاهی فراجا با اشاره به کاهش ۲۰ درصدی سرقت نسبت به مدت مشابه سال قبل در اولین روز از تعطیلات نوروزی خاطرنشان کرد: حضور مستمر پلیس در ایام نوروز گامی مؤثر در پیشگیری از وقوع جرم بوده و همکاران ما در طول شبانه روز در جای جای کشور برای برقراری امنیت و آرامش مردم عزیز در تلاش هستند و امیدواریم هم میهنان ضمن همکاری با پلیس به هشدارهای پلیسی توجه کرده و ایام خوبی را در پیش رو داشته باشند.

انتشارات مقالات اجتماعی

نویسنده اجتماعی با تمرکز بر مسائل اجتماعی در کشورهای در حال توسعه و تلاش برای ارتقای زندگی اجتماعی در این مناطق.