کانون تهیه کنندگان رسانه های دیداری با وزیر میراث فرهنگی همراه شد!

طبق گزارشات آوای البرز ؛ انجمن تولیدکنندگان رسانه های تصویری به وزیر میراث تبریک می گوید هدف اساتولا سرگامی ارائه میراث فرهنگی غنی ایران ، به نمایش گذاشتن دستاوردهای فرهنگی منطقه ، رونمایی از اماکن بکر گردشگری در مرز و استفاده از پتانسیل رسانه ها برای به نمایش گذاشتن ظرفیت های فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی آن است. به در زمینه صنایع دستی که به نوعی نماینده آداب و رسوم اقوام رنگارنگ این کشور است ، ایران اسلامی باید با دیدی هنرمندانه چارچوبی فراموش نشدنی ایجاد کند.

انجمن تولیدکنندگان رسانه های تصویری تبریک به سرغم نوشتند؛

جناب آقای سید استالله سرغمی

وزیر محترم میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی

سلام تبریک میگم

این باعث افتخار و رضایت بسیار است. خدای بی همتا ، در حضور چاو شمن ، یک شخصیت م effectiveثر فرهنگی ، گام های بلندی را در ماموریت خود در مسیر تعالی و پیشرفت به بهترین شکل این خدمت بر می دارد.

جناب آقای سرغمی ، انجمن هنرمندان انجمن تولیدکنندگان رسانه های تصویری ، همه همکاران محترم قدیمی ، مفتخریم که برای همکاری در زمینه های رسانه ای ، تبلیغاتی و تولیدی داوطلب می شوم. فیلم ، سریال ، مستند ، نمایش مختلط. برای توسعه صنعت گردشگری عزیزمان ایران با ایجاد شبکه های اینترنتی و رادیو گردشگری برای نشان دادن تمام پتانسیل های حرفه ای خود. شکی نیست که پیشگامان و جوانان تازه وارد در این زمینه در خط مقدم خدمت به این خدمت بزرگ وجود دارند.

برای شما و همکاران گرامی شما آرزوی موفقیت بیشتر در این خدمت بزرگ دارم.

مهدی فرجی

رئیس هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان رسانه های تصویری

بارگذاری