چهار هزار دانش در استان قزوین ابزار هوشمند برای آموزش مجازی را ندارند

به گزارش خبرگزاری آوای البرز از خسوین ؛ روز یکشنبه جمالی پور فرماندار کوسوین ، حجت الاسلام جعفری معاون امور فرهنگی وزیر امور خارجه کمیته امداد امام خمینی (ره) ، هیو گیان مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) ، مدیر کل آموزش و پرورش حیدری و مدیر کل اختصاصی اموال و بانک 200 قرص به دانش آموزان نیازمند در این استان اهدا شد. استان.

حسنعلی عسگری در این نشست اظهار داشت: خوشبختانه طی سال تحصیلی گذشته ، با تلاش خیرین و سازمانهای حمایتی ، بخش قابل توجهی از نیازهای دانش آموزان برآورده شد ، اما هنوز 4000 دانش آموز در استان فاقد ابزار مورد نیاز برای مشارکت هستند. در فضای مجازی “

قرص 35

عسگری افزود: مقررات ویژه ای برای سیستم آموزشی همه گیر ویروس کرونا در نظر گرفته شده است. در این شرایط ما باید محتاطانه عمل کنیم.

وی افزود: در صورت پایان یافتن همه گیری ویروس کرونا ، سیستم آموزشی قادر به بازگشت به دوران قبل از تاج نخواهد بود ، بنابراین لازم است ابزارهای فکری مناسب برای ارائه آموزش مجازی به دانش آموزان ارائه شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کاسوین یادآور شد: “در حال حاضر امکان آموزش حضوری وجود ندارد ، بنابراین باید تصمیم جدی تری در استان خاصوین اتخاذ شود. خوشبختانه سال گذشته 22700 دانش آموز انجام ندادند. تجهیزات لازم برای آموزش مجازی را داشته باشید. “

عسگری گفت: خوشبختانه در سال تحصیلی گذشته با تلاش خیرین و دستگاه های حمایتی ، بخش قابل توجهی از نیاز به ابزارهای هوشمند برای دانش آموزان فقیر برآورده شد و در حال حاضر 4000 دانش آموز در استان تبلت و دستگاه های هوشمند برای تحصیل ندارند. در فضای مجازی “

وی با اعلام ثبت نام 22 هزار دانش آموز درجه یک در گروه دانش آموزی استان در سال تحصیلی جدید ، گفت: برخی از این دانش آموزان ممکن است ابزار لازم برای حضور در کلاس های مجازی را نداشته باشند ، بنابراین از خیرین درخواست می کنیم که یک تبلت در اختیار ما قرار دهند. . ” مردم همکاری می کنند.

قرص 34

مدیرکل آموزش و پرورش استان کاسوین گفت: بدون شک ، به دلیل وضعیت پیچیده ، یک سیستم نمی تواند همه مشکلات خود را حل کند و آموزش نمی تواند تمام نیازهای آن را برآورده کند. جامعه آماری ، بنابراین ما به همدردی بیشتری نیاز داریم.