پیگیری ۵ سال معافیت مالیاتی صنعت گردشگری در برنامه توسعه – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

علی اصغر خبرنگار آنلاین می گوید سلابافیان معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی در دیدار با وزیر میراث فرهنگی گفت: مجلس در حال اجرای طرح خطرناکی به نام طرح تشکیل تشکل های صنفی و تشکل های خاص است. بر اساس این طرح، هر سازمان موجود باید ظرف یک سال منحل شود و افراد می توانند به نام سازمان ثبت نام کنند.

وی ادامه داد: موضوع دیگر پایان برنامه ششم توسعه است، چشم انداز احیا و احیای اصناف است، این نگاه در مجلس در حال پیگیری است، اتاق اصناف نیز ممکن است به آن علاقه مند شود. برمه ای ما باید به این مسائل فکر کنیم.

سلابافیان وی در خصوص نرخ تسهیلات گردشگری گفت: اختیارات خوبی برای تعیین نرخ ها با مشارکت سازمان ها داده شده و ابلاغ شده است. اختیارات اتحادیه ها هندوستان باید به اشخاص حقوقی داده شود.

وی گفت: یکی از کارهایی که شروع کرده ایم بررسی قانون توسعه ایران و گردشگری است که البته ممکن است نام آن تغییر کند. این یکی از فعالیت های ماندگار خواهد بود. ما قطعا از همه کمک خواهیم کرد. مسائلی مانند تقسیم شهر یا عوارض نیز شامل می شود. اگر نکته ای در بحث قانون توسعه هست، اعلام کنید. ما باید به سمت اقدامات توسعه زیرساختی مانند این حرکت کنیم.

وی گفت: در فرآیند صدور و بهره برداری از حمایت فعالان برخوردار هستیم که قطعا به نفع صنعت خواهد بود.

سلابافیان وی گفت: وزارت نیرو و نفت با همکاری وزارت گردشگری وظیفه تعیین تعرفه آب، فاضلاب، برق و گاز را با رویکردهای حمایتی ویژه گردشگری بر عهده دارند. برمه ای هیئت داوران.