پیگیری غیرحضوری پرونده‌های موجود در کلانتری در یک اپلیکیشن

به گزارش خبرگزاری آوای البرز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار در زمینه نرم افزار تلفن همراه «پلیس من» درباره خدمات الکترونیک انتظامی «مهدی معصوم بیگی» گفت: پلیس پیشگیری در ارائه خدمات الکترونیک پیشرو است.

یک مقام ارشد پلیس با بیان اینکه این نرم افزار برای تسهیل دسترسی مردم به خدمات انتظامی پلیس در اینترنت طراحی شده است، گفت: “خدمات اجرای قانون از جمله بررسی آنلاین وضعیت یک پرونده. ایستگاه پلیس را ارائه می دهد.”

سردار معصوم بیگی ادامه داد: با نصب این نرم افزار افراد می توانند مستقیماً وضعیت پرونده را در کلانتری ها استعلام کرده، رأی پرونده خود را مشاهده کرده و مراحل مختلف فعالیت اداری آن را اطلاع رسانی کنند. با این توصیف یک نکته وجود دارد که نیازی به مراجعه مستقیم به کلانتری نیست.

وی با بیان اینکه پرونده های تشکیل شده در کلانتری ها احتمال پیگیری آنلاین و حضوری را افزایش می دهد و باعث صرفه جویی در وقت و هزینه کردها و شهروندان می شود، خاطرنشان کرد: پیگیری آنلاین و خارج از مسیر. از دیگر مزایای اپلیکیشن “پلیس من” و این سرویس الکترونیکی پیشگیری پلیس این است که افسران پلیس زمان و فرصت بیشتری برای کنترل بخش امنیتی دارند.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی کشور علاوه بر امکان پیگیری برای مشمولان غایب در خصوص وضعیت پرونده ها، طرح ها و سایر خدمات اینترنتی، سایر موارد اینترنتی را نیز در دستور کار خود قرار داده است. به شهروندان اطلاع رسانی کنید. ، توجه: همشهریان عزیز می توانند نرم افزار «پلیس من» را از منابع پرمخاطب از جمله سایت epolice.ir دانلود و استفاده کنند.

بیشتر بخوانید:

عملیات تعقیب و گریز مقابله کنید و قاچاقچیان و شهادت مقابله کنید جوان

هشدار مقابله کنید فتا: مجرمان با علامت قوه قضائیه کلاهبرداری می کنند

47231