پیشنهاد ممنوعیت ورود به شیراز در تعطیلات عید فطر – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

بعد از ظهر شنبه در هفتاد و هفتمین جلسه ستاد مدیریت دانشگاه کرونا ، وی گفت که اقدامات م effectiveثری برای بهبود سلامت این بیماران با انجام واکسیناسیون به آنها انجام می شود. گزارشگر میهر اظهار داشت که مهرزاد لطفی ابراز امیدواری کرده است.

وی با اشاره به تلاش کارشناسان واحد فناوری اطلاعات و ستاد مدیریت کرونا ، از راه اندازی پورتال جامع واکسیناسیون علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز به عنوان اولین دانشگاه کشور خبر داد. این پورتال در روزهای آینده جهت ثبت اطلاعات مربوط به واکسیناسیون عمومی کووید در استان فارس عملیاتی است و برای استفاده عمومی به آن اطلاع داده می شود.

رئیس جمهور که نگران ادامه موج چهارم در سطح جامعه است ، گفت: “ما در این وضعیت هستیم. پاندمی زندگی افراد فردی جامعه ، به ویژه افراد آسیب پذیر مانند افراد مسن و بیمار در معرض خطر است و ما باید با جدی گرفتن پروتکل های بهداشتی ، اقدام جدی برای از بین بردن شبکه های انتقال ویروس و حفظ بهداشت عمومی انجام دهیم.

دکتر. لطفی اظهار داشت: علی رغم تعداد نسبتاً پایین پذیرش در بیمارستان ها در روزهای آخر هفته گذشته ، وضعیت ضعیف است و شیراز هنوز در وضعیت قرمز قرار دارد.

وی با تأکید بر اهمیت واکسیناسیون عمومی و توصیف آن به عنوان یکی از اولویت های مجتمع بهداشتی FARC اظهار داشت: اجرای برنامه واکسیناسیون در شهرها و روستاهای استان باید با حفظ اصل دقت و صحت انجام شود. همه اعضای انجمن را تسریع کنید.

رئیس دانشگاه همچنین با اشاره به تصویب ستاد ملی کرونا در مورد اجرای محدودیت های ترافیکی در تعطیلات آخر هفته و تعطیلات عید سعید فطر اظهار داشت: «علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز ممنوعیت کامل ورود به دانشگاه شیراز را پیشنهاد کرده است. “