پیشنهاد دستیاری کی‌روش را نداشتم/ نسل طلایی در تیم ملی داریم+ فیلم

مرفاوی گروه خبرنگاران:

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: خیلی از بازیکنان لژیونر هستند، بسیار باتجربه هستند و این به ما کمک می کند.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، صمد مرفاوی در مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی گفت: ما به عنوان ایرانی دوست داریم تیم ملی پیروز شود، این ارتباط برای این است که همکاری نزدیک داشته باشیم و فکر می کنم این است. انجام شده است و تیم ملی کشورمان نتایج عالی کسب کند امیدوارم از گروه خود صعود کنم. این وظیفه ماست که با همکاری با تیم ملی مردم را خوشحال کنیم. این اولین بار است که تیم ملی از مرحله گروهی صعود می کند.

وی در خصوص شرایط تیم ملی و ترکیب تیم نسل طلایی گفت: در تیم ملی نسل 100 درصد طلایی داریم. بسیاری از بازیکنان لژیونر و بسیار باتجربه هستند که به ما کمک خواهد کرد. با توجه به تفکرات سرمربی. زمان کمی داشتیم و برخی بازیکنان در ایران نیستند، خدا را شکر تمرینات منظمی داشتند و با برنامه ریزی و همکاری با ما خیلی خوب کار می کنند. شرایط خوب است، مشکل فنی پیش نمی آید و امیدوارم نتیجه خوبی بگیریم.

وی درباره پیشنهاد دستیاری گفت: چنین پیشنهادی نداشتم. از ما خواستند با توجه به مسئولیتی که در کمیته جوانان داریم همکاری کنیم که این اتفاق افتاد.

مرفاوی درباره تیم جوانان خاطرنشان کرد: مرحله دوم اردو را آغاز کرده ایم، شنبه به بلاروس می رویم، دو بازی تدارکاتی با این تیم خواهیم داشت. ما برنامه خود را در ماه دسامبر ارائه کردیم. طبق برنامه پیش می رویم و با همکاری فدراسیون بازی ها و اردوی تدارکاتی برای ما تدارک دیده شده است. اردوی تدارکاتی عمان نیز تکمیل شده است.

انتهای پیام/