پیروزی استقلال مقابل ماشین سازی در نیمه نخست

دیدار تیم های استقلال و ماشین سازی در نیمه اول با 2 گل به سود شاگردان مجیدی به پایان رسید.

از هفته هجدهم لیگ برتر ایران ، ماشین سازی از ساعت 16 در ورزشگاه شهید سلیمان (طرح بونیون سابق) میزبان استقلال است و در نیمه اول با دو گل به سود استقلال به پایان می رسد.

وحید نعمتی (گل به خودی) در دقیقه 19 و آرسنال مطهری برای تیم است گل در دقیقه 42 گلزنی کردند.

فرهاد مجیدی سرمربی تیم استقلال از تیم اشکان خورشیدی داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

موقعیت های استراتژیک

در دقیقه 17 ، سعید حسین پور استقلال بازیکن جدید ماشین ماسسی به سمت چپ محوطه جریمه نفوذ کرد و پس از دریبل زدن مهدی گیدی ، ضربه او را ماساهری از گوشه ای بسته کرد و هنگام بازگشت ، ضربه ماشین سازی بود.

گل: در دقیقه 19 و وقتی مهدی گایدی را از کرنر فرستاد ، وحید نعمتی ، مدافع ماشین ماشین ساسی ، به اشتباه دروازه ماشین ماشین را باز کرد و استقلال را پیش انداخت.

در دقیقه 29 پاس عمقی بابک مرادی توسط دروازه بان از دست رفت.

در دقیقه 38 حبیب گردانی از فاصله 30 متری پشت ضربه ایستگاهی قرار گرفت اما ضربه محکم او با مداخله ماساهری به کرنر رفت که تاثیری بر نماینده تبریز نداشت.

گل: آرسنال مطهری در دقیقه 42 برای دومین بار دروازه را باز کرد. وقتی توپ به مهدی گیدی رسید ، ضد حمله تیز استقلال با یک پاس عمقی از بابک مرادی ، با یک پاس گسترده ، مطهری آرسنال را در موقعیت خالی دروازه قرار داد و بازیکن وارد توپ شد.

در دقیقه 44 ماشینایزاسی در محوطه جریمه موقعیت خطرناکی را بدست آورد ، جایی که ابتدا بازیکن ماشین سازی را از هواسی پور به زمین انداخت و سپس وحید نعمتی چنان ضربه محکم را به دروازه ماساهری زد که با اطمینان توپ را در اختیار گرفت. در این صحنه بازیکنان و مربیان ماشین سازی به خطای پنالتی اعتقاد داشتند.

نیمه اول این دیدار با پیروزی 2-0 برابر استی گال به پایان رسید.

ساختار آزادی: رشید مساهری ، محمد حسین مرادموند ، ضیاواش یسدانی ، محمد نادری ، وریا گفوری ، مسعود ریگی ، آرش رسوند ، فرشید اسماعیلی ، بابک مرادی ، مهدی گیدی ، ارسلان مطهری.

ساختار ماشین: محمدامین رضایی ، وحید نعمتی ، مهدی رستمی ، سیروس صادقیان ، ایمان باصفا ، بهمن سالاری ، محمدامین آزادی ، منصور باگری ، سعید حسین پور ، حبیب گردانی ، سید محمد ابوترابی (رضا 40).

انتهای پیام