پیام مدیرکل آموزش و پرورش در پی درگذشت دانش‌آموز فداکار خوزستانی

آوای البرز/خوزستان مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان در پیامی درگذشت دانش‌آموز فداکار شهرستان امیدیه “امیرمحمد انصاری” که در حادثه آتش‌سوزی و برای نجات جان خانواده‌اش جان باخت، را تسلیت گفت.

در پیام مسعود حمیدی‌نژاد آمده است:

“بسم الله الرحمن الرحیم

درگذشت دانش‌آموز امیدیه‌ای؛ امیرمحمد انصاری سبب تالم و تأثر خاطر شد و دوست‌داران مجموعه تعلیم و تربیت استان خوزستان را داغدار کرد.

بی شک فداکاری این دانش‌آموز خوزستانی در راه نجات هم‌نوعان خود باید به عنوان الگویی از تجلی فداکاری و ایثار به سایر افراد جامعه و علی الخصوص دانش آموزان معرفی شود.

اینجانب به عنوان عضوی از مجموعه تعلیم و تربیت استان خوزستان درگذشت این دانش‌آموز فداکار را به خانواده ایشان و همچنین دانش‌آموزان و همکاران فرهنگی شهرستان امیدیه تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال علو درجات الهی را برای روح این دانش‌آموز عزیز و فداکار مسئلت دارم.

مسعود حمیدی‌نژاد

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان” 

به گزارش آوای البرز، “امیرمحمد انصاری” دانش‌آموز پایه نهم ساکن شهرستان امیدیه، روز جمعه گذشته در جریان حادثه آتش‌سوزی منزل مسکونی‌شان پس از نجات دادن جان مادر و دو خواهرش، در میان شعله‌های آتش گرفتار شد و با وجود انتقال به بیمارستان سوانح و سوختگی اهواز، به دلیل سوختگی صددرصدی جان خود را از دست داد. 

انتهای پیام 

کارگروه خبری حوادث

نویسنده حوادث با تمرکز بر جنبه‌های سیاسی و اجتماعی رویدادها هستم. توانایی بررسی تأثیر رویدادها بر سیاست‌ها و جامعه را دارم و به خوانندگان نگاهی عمیقتر به این جنبه‌ها می‌دهم.