پیام تبریک رئیس ستاد اجرایی فرمان امام به رئیسی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری آنلاین گزارش داده است که محمد مکبر با ارسال پیامی پیروزی سید ابراهیم رئیسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پیروزی وی در آرای مردم را تبریک گفته است.

در متن این پیام آمده است: “خداوند متعال را شاکرم که در یک آزمایش بزرگ دیگر باعث سربلندی و موفقیت مردم ایران شد. العلی – اسلام برای ایران افتخار و افتخار شده است.

با وجود گسترده ترین و عجیب ترین کارزار تبلیغات توسط بیگانگان برای تحریم انتخابات ، افسانه ملت بزرگ ایران در این انتخابات پدیده ای شگفت انگیز بود. حضور مردم در صحنه منتخب جهادی بزرگ علیه متکبران استکبار بود که در محاسبات غلط خود مردم را بی تفاوت قلمداد کردند ، از جمهوری اسلامی حمایت نکردند و انقلاب در تبعید ، این رویا را باطل کرد و دوباره دموکراسی را آنلاین زد. از ایمان اسلامی به تاریکی روشن نظام اسلامی. ایران اسلامی بار دیگر عزم و اراده ، پویایی ، پویایی ، حضور معنادار و پر برکت خود را در برابر مستکبران به نمایش گذاشت و دوباره شیطان بزرگ را شکست داد.

با تشکر از رهنمودهای فرزانه رهبر فهیم انقلاب و تلاش مردم عزیز برای دعای حضرت ولی الأسام روحی فدا به فضل حضرت حق. او دور جدیدی از مدیریت را تشکیل داد. این کشور زمینه را برای تلاش های جدید و مدیران جدید باز کرد.

انتخاب یک مدیر انقلابی ، انقلابی ، دانشمند ، با استعداد و باتجربه با سابقه مبارزات صمیمانه در زمینه های مختلف را تبریک می گویم و از خداوند منان برای دولت جدید و عظمت شما سربلندی و موفقیت آرزومندم.

سخنان صریح ، قاطع و صادقانه شما در مورد تعهد خود در مبارزه با ریشه کنی و ریشه کن کردن فساد ، سیاستی که به پایبندی به اسلام و ایده های انقلاب با یک شخصیت محبوب و ساده افتخار می کنید ، توجهات را به خود جلب کرد. این ملت باید توشه سیاست و سیاست سیاستمداران زمان شما باشد ، تا تحت اقدامات محتاطانه مقام معظم رهبری بتوانید از رنج ها و سختی های ملت نجیب ایران تا حد زیادی بکاهید. موفقیت و تعالی آنها را افزایش دهید.