پلمب و تعطیلی املاک پر خطر در صورت عدم توجه به ایمن سازی

به گزارش شف، بیستمین جلسه شورای تامین با حضور بنی حسینی معاون دادستان تهران و سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 8، محمدهادی علی احمدی شهردار منطقه 13 و محمدهادی علی احمدی شهردار منطقه 13 برگزار شد. جمعی از نمایندگان و مدیران در سالن کنفرانس.

زمانی که معاون دادستان تهران و دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 8 آمادگی خود را برای رسیدگی به موضوع ساختمان‌های ناایمن و ورود مراجع قضایی به این موضوع اعلام کردند، خواستار اولویت‌بندی ساختمان‌های ناایمن در سه دسته شدند: . خطرناک، خطرناک و ناامن. امنیت آن در یک دوره زمانی مشخص شد.

وی افزود: سازمان آتش نشانی باید برای هر ساختمان با توجه به ویژگی های آن دستورالعمل تهیه و ابلاغ کند و به گفته سازمان آتش نشانی و شهرداری مسئولیت عمده ای در این زمینه دارد. اگر سایت آنلاین و موم شده باشد این فیلد الزامی است. رتبه را گزارش دهید

محمدهادی علی احمدی شهردار منطقه 13 با بیان اینکه در سال گذشته 65 جلسه کمیته امنیتی در چهار منطقه برگزار شد و منجر به 157 مصوبه شد، گفت: 573 اخطار و تذکر به دانشگاه ها، مدارس و عموم مردم صادر شد. اماکن خصوصی و پزشکی.

شهردار منطقه 13 گفت: مسئولیت قانونی و ضمانت اجرایی برای رفع خطر مالکان از جمله موارد مطرح شده در ایمن سازی اراضی و ساختمان های منطقه است که انتظار می رود با همکاری دادستان تسهیل شود. دفتر.

شهردار منطقه 13 در خصوص وضعیت گودال ها و تاورکرین های متروکه در این منطقه افزود: به صاحبان پروژه های در حال ساخت تذکر داده شده و برای این موضوع نیاز به حمایت قضایی است.

احمدی افزود: در صورت عدم رعایت حراست ملک از سوی مالکان، با حکم قضایی پلمب و پلمب نقاط ناایمن جدی گرفته می شود.