پروژه های نفت و انرژی با حفظ ضوابط محیط زیستی اجرایی شود / تبدیل قشم به هاب انرژی از نظر استراتژیک برای کشور اهمیت دارد

به گزارش آوای البرز از قشم، در بازدید جمعی از معاونان و مدیران این سازمان از برخی پروژه های نفت و انرژی در منطقه آزاد قشم، دکتر افشار فت الهی بر ضرورت توسعه فعالیت های اقتصادی تاکید کرد. با توجه به ظرفیت منطقه.

رئیس سازمان منطقه آزاد قشم در این بازدید، تبدیل قشم به قطب نفت، فرآورده های نفتی و انرژی ذخیره و صادرات این فرآورده ها را از اهمیت راهبردی زیادی برای کشور دانست.

بر اساس نصرت الهی; استفاده از پتانسیل مهندسان داخلی و نیروی انسانی متخصص برای راه اندازی و بهره برداری از پروژه های نفت و انرژی کواش نشان از پیشرفت روزافزون کشور در بخش های کلیدی و کلان اقتصادی کشور است.

وی بیان کرد: احداث خط انتقال فرآورده های نفتی از پایانه بلندمدت نفتی صادراتی باید در اولویت برنامه ریزی ها قرار گیرد.

فت الهی بر لزوم تولید محصولات باکیفیت برای کاهش آلودگی های زیست محیطی منطقه و حمایت سازمان منطقه آزاد کوئست از فعالیت های اقتصادی برای ایجاد توسعه متوازن و اشتغال پایدار در این جزیره تاکید کرد.

رئیس سازمان منطقه آزاد قوشم در جریان بازدید سرزده از یک کارگاه ساختمانی در اسکله توریستی کندل دستورات ویژه ای را برای تسریع در روند ساخت و ساز و ساماندهی فضای پارکینگ صادر کرد.

فت الهی تصریح کرد: ساماندهی و بهبود وضعیت جاذبه های گردشگری جزیره قاسم به منظور ارائه خدمات مناسب به گردشگران.

بر اساس این گزارش، خسم رئیس سازمان منطقه آزاد خشم و خبم این شرکت به همراه معاونان، مدیران و مشاوران خبم این شرکت به همراه برخی از شرکت های پتروشیمی سازمان فعال در جزیره شمالی نفت طولانی پایتخت است. پایانه شرکت پتروشیمی بین المللی خشم (کیپکو) فعال در جزیره شمالی بازدید از پروژه ساخت پالایشگاه نفت بهین.

ایجاد پروژه های نفت و انرژی / هاب های انرژی که با حفظ استانداردهای زیست محیطی قابل اجرا باشد برای کشور اهمیت راهبردی دارد.

ایجاد پروژه های نفت و انرژی / هاب های انرژی که با حفظ استانداردهای زیست محیطی قابل اجرا باشد برای کشور اهمیت راهبردی دارد.

46