پرسپولیس به دنبال برگشت به صدر با عبور از ستاره های مسی/ لک به بیرانوند رسید

لیگ برتر فوتبال

تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار خانگی مقابل مس رفسنجان به دنبال بازپس گیری مقام اول از گل گهر خواهد بود.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، دیدار تیم های پرسپولیس و مس رفسنجان فردا از ساعت 17:00 در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

شاگردان یحیی گل محمدی در این بازی خانگی به دنبال کسب 3 امتیاز با تراکتورسازی و سپاهان تنها یک امتیاز در 2 هفته اخیر هستند. مقابل شاگردان مس رفسنجان کار آسانی نخواهد بود، اما قرمزها با 15 امتیاز در تلاش هستند تا پس از استقلال و گل گهر به صدر جدول برسند.

مز رفسنجان هنوز بازی باختی را ثبت نکرده است و تیم 12 امتیازی منتظر لغزش تیم های برتر تا 10 هفته اول خواهد بود تا خود را به عنوان مدعی معرفی کنند. شاگردان محمد ربیع پس از نمایش خوب هفته گذشته مقابل تراکتورسازی موفق شدند به رده پنجم جدول صعود کنند.

پرسپولیس در این دیدار شیخ دیابه، مهدی عبدی، حمد پاکدل و میلاد زرلک را با دست گل محمدی کمی بسته در اختیار نخواهد داشت. از سوی دیگر مس رفسنجان با چند بازیکن به مصاف پرسپولیس می رود. شیمبا، رامتین سلیمان زاده، شاهین توکلی، محسن ازهرباد، فرشید باقری و… ستاره های مس این فصل هستند.

تقابل حامد لخ با تیم فصل گذشته و علیرضا بیرانوند بر جذابیت این دیدار می افزاید. همچنین گادوین منسا در این دیدار نگرانی های مضاعفی خواهد داشت که در ابتدای فصل باید راهی پرسپولیس می شد.

برنامه مسابقات لیگ برتر در روز پنجشنبه به شرح زیر است:

گل غرسیرجان – نساجی مازندران 17:00

صنعت نفت آبادان – سپاهان 18:30

فولاد خوزستان – پیکان ساعت 18:30

انتهای پیام/

انتهای پیام/