پخش فیلم های لوک بسون از تلویزیون

از این هفته به بعد، بخشی از فیلم های منتخب «لوک بسون» کارگردان سرشناس فرانسوی از این شبکه پخش می شود.

لوک بسون کارگردان، نویسنده و تهیه کننده متولد پاریس یکی از موفق ترین افراد سینماست. در سال 1983، او وعده ظهور بهترین کارگردان و تحسین منتقدان را برای The Last Battle داد. ماریا بسون با فیلم «آبی بی نهایت» به کارگردانی جهانی تبدیل شد و با فیلم «لئون» به اوج حرفه خود رسید.

«ژان رنو» از جمله بازیگرانی است که در فیلم های زیادی با لوک بسون همکاری داشته است و یکی از بهترین همکاری های این دو، «لئون» است.

از فیلم های برگزیده این کارگردان می توان به «آبی بی نهایت»، «یاماکاسی»، «تاکسی»، «لئون»، «مامور انتقال»، «ماجراهای شگفت انگیز آدل بلان» و «ربوده شده 3» اشاره کرد که هفته آینده روی آنتن می رود. ساعت 21:00 خواهد بود.

اسامی فیلم ها و تله فیلم های ایرانی «مصرای آبی»، «شرقار»، «حبیب آقا»، «آوای زمین»، «خواب آرام»، «زیبان» (در قسمت نهم حماسه دی) و «مخمسه» است. از 4 تا 10 ژانویه ساعت 13:00 پخش می شود.

خانواده های برگزیده عبارتند از: «فراتر از سرعت»، «زندگی روی خط»، «هیمالیا»، «گمشده در مانیل»، «چارلز دیکنز: مردی که سال گذشته نوشت»، «پیکو» و «در دل طبیعت» . فیلم ها، قسمت ثابت مجموعه نمایش است، هفته آینده ساعت 19 پخش می شود.

فیلم‌های 23 ساعته شبکه نمایش که در رده «فیلم‌های جذاب» قرار دارند عبارتند از: «سن آندریاس»، «استخوان 65»، «قتل در سن ملو»، «مرد خانواده»، «دیترویت»، «خیانت»، و دیوار بزرگ

شبکه ستاره همچنین مجموعه‌ای از فیلم‌های کلاسیک را این هفته پخش می‌کند: «جنگ ستارگان: امید جدید»، «او ادعای قتلی»، «آرسنیک و تور قدیمی»، «مو»، «سائو برناردو» و «سانشوی کارگردان». ” پخش امروز صبح. “زندگی شگفت انگیز”.

انتهای پیام/