پخش سریال علی انصاریان همزمان از ۲ شبکه!

iFilm علاوه بر شبکه یک سیما ، این مجموعه را نیز پخش می کند ، اگرچه از “سیرسدای” به عنوان جانشین “احضار” در زمان غادر نام برده می شد.

به مناسبت شوالیه های قادر ، شبکه iFilm جایگزین مجموعه کمدی “Powerchin” می شود و یک سریال اکشن زنده با نام “Intrusive” ساخته علی انصاریان را به خود اختصاص می دهد.

سریال پلیسی “نفوذ” به کارگردانی بهادر آزادی و پخش آن در سال 1399 از شبکه فارسی ایفیلم پخش می شود. در این سریال بهرنگ علوی ، سانده ید علی انصاریان ، نسیم ادبی ، رویا میرامی ، رحیم نوروزی و رامبد شکرابی بازی می کنند.

داستان سریال نفوذ ، داستان رقبای کشتی چوخه و دوستان قدیمی رضا و اصلان است. رضا پلیس شد و به طور فعال درگیر فعالیت های غیرقانونی است. رضا چهار سال پیش موفق به دستگیری اصلان شد. اصلان اکنون از زندان آزاد شده است و در شب نوزدهم ماه مبارک رمضان ، وقتی اوضاع تاج در ایران حاکم است ، او می خواهد یک کار آخر را انجام دهد و توبه کند که کارهایش نابود خواهد شد. زیرا یکی از افراد رضا او را طرد می کند و رضا و اصلان دوباره با هم روبرو می شوند.

“مزاحم” از امروز به مدت پنج شب از شبکه آی فیلم پخش می شود. این سریال از 10 قسمت تشکیل شده است که روزانه دو قسمت از آن نمایش داده می شود. پیروان آی فیلم می توانند این سریال پلیس اجتماعی را هر روز ساعت 18:00 تماشا کنند. پخش آن از ساعت 02:00 و 10:00 پخش خواهد شد.

یک کانال سیما سریال “نفوذ” را هر روز ساعت 22:15 از ساعت 19 تا 23 تا ماه رمضان پخش می کند. سریال “احضار” از پنجشنبه هفتم اردیبهشت ماه تا ماه مبارک رمضان روی آنتن می رود.

انتهای پیام