پایان بلیت فروشی و آغاز «بازار سیاه»/ قیمت‌ها فعلا سه برابر شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران در هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر شامگاه چهارشنبه ۲۳ اسفند از ساعت ۲۰ به مصاف هم می‌روند. در آستانه برگزاری دربی ۱۰۳ پایتخت بلیت‌های این مسابقه که در سامانه «footballeticket» آغاز شده بود به طور کامل فروخته شده است. با پایان فرایند بلیت فروشی، بررسی خبرنگار آنلاین حاکی از شکل گرفتن «بازار سیاه» فروش بلیت‌های دربی در پلتفرم‌های اینترنتی است.

در بررسی‌های صورت گرفته تا عصر روز دوشنبه و در فاصله کمتر از سه روز تا برگزاری دربی صد و سوم مشخص شد این بلیت‌ها با رقم‌هایی ۳ برابر قیمت رسمی در بستر این پلتفرم‌ها به فروش می‌رسد.

قیمت رسمی بلیت‌های این بازی در جایگاه‌های مختلف به شرح زیر است:

روبروی جایگاه: ۳۵۰ هزار تومان
پشت دروازه‌ها: ۲۰۰ هزار تومان
طبقه دوم: ۱۰۰ هزار تومان
جایگاه بانوان: ۱۰۰ هزار تومان

این در حالی است که این بلیت‌ها با قیمت‌های بیشتری در حال خرید و فروش است و همچنان اقدامی برای ساماندهی هواداران و شناسایی آنها در ورزشگاه صورت نگرفته است. مسأله‌ای که نه تنها چنین بازار سیاهی را رقم زده بلکه از عوامل بروز برخی ناهنجاری‌ها است.

پایان بلیت فروشی و آغاز «بازار سیاه»/ قیمت‌ها فعلا سه برابر شد

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.