وزیربهداشت در بیمارستان امام خمینی رای داد/ دعوت پزشکان از مردم با «نسخه حضور»

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز با حضور در بیمارستان امام خمینی رای خود را به صندوق انداخت.

به گزارش آوای البرز، دکتر عین اللهی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی امروز با حضور در شعبه اخذ رای بیمارستان امام خمینی و در کنار کادر درمان در انتخابات شرکت کرد و رای خود را به صندوق انداخت و در حاشیه آن در سخنانی گفت: جامعه پزشکی و نیروهای درمانی همواره در عرصه های مختلف در دوران دفاع مقدس، دوران کرونا و در ایام انتخابات همراه مردم هستند.

وی با اشاره به حضور خود در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) جهت شرکت در انتخابات گفت: یکسال از افتتاح این بیمارستان در دولت مردمی می گذرد و امروز شاهد جمع پرشور اساتید، پرستاران، کارکنان در آن هستیم.

دکتر عین اللهی گفت: با توجه به این که در این بیمارستان افرادی کشیک هستند و امکان مراجعه به بیرون بیمارستان برای شرکت در انتخابات را ندارند، همکاران وزارت کشور صندوق اخذ رای را در این مکان مستقر کرده اند.

وزیر بهداشت با اشاره به شور و اشتیاق کادر سلامت در ایام انتخابات گفت: بسیاری از پزشکان با نوشتن «نسخه حضور» مردم را به مشارکت پرشور در انتخابات و حضور در پای صندوقهای رای دعوت کردند. چرا که اساتید و پزشکان می دانند برای اینکه آینده خود را تامین و در آن نقش داشته باشند باید در انتخابات حضور پیدا کنند.

وزیر بهداشت در ادامه، حوزه سلامت را یکی از حوزه های مهم عنوان کرد و گفت: نیازهای حوزه سلامت هم بسیار زیاد هست و مجلس شورای اسلامی در دوره قبل کمک زیادی به حوزه سلامت کرد.

وی اظهار امیدواری کرد در این دوره از انتخابات مجلس و انتخاب افراد اصلح و وضع قوانین جدید کماکان همکاریهای حوزه سلامت با مجلس ادامه یابد و با مجموع اقداماتی که در مجلس و دولت انجام می شود، حوزه سلامت در ارائه خدمات به مردم، پر رونق تر کار کند.

انتهای پیام

گروه تحریریه علوم پزشکی

نوشته‌هایم به طور خلاقانه، با جذابیت و همراه با مطالعات علمی تهیه می‌شوند. هدفم جلب توجه شماست و شما را در دنیایی از اطلاعات جذاب و پر رمز و راز پزشکی به سفری هیجان‌انگیز دعوت کنم.