ورود جدی مراکز آموزش عالی به حوزه اقتصاد دانش‌بنیان

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بوشهر، سروش حیدری سنگستانی در نوزدهمین جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی در استان بوشهر با اشاره به ورود این دانشگاه به چهلمین سال تاسیس و مرحله دوم فعالیت خود گفت: ، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی گام دوم خود را برداشت و برنامه ملی دوران امید را برگزار کرد که نمایشی از اقتدار این دانشگاه ولایی و مردمی و گواه امید دانشگاه به نسل جوان جامعه بود.

وی با تاکید بر اینکه دانشگاه آزاد اسلامی در تلاش است تا دانشگاه نسل سوم و چهارم کشور را به واقعیت تبدیل کند، گفت: دانشگاه با برنامه ریزی منسجم و دقیق، عملاً در صدد برپایی انقلابی تحول آفرین در راستای منویات مقام معظم رهبری است. و فرآیندهای کارآمد

نفوذ جدی مؤسسات آموزش عالی به اقتصاد دانش بنیان با تقویت مهارت ها

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر تصریح کرد: مسیر آینده دانشگاه آزاد اسلامی سرزمینی است که اسناد بلندپایه کشور از جمله سند دانشگاه اسلامی، فهرست ائمه انقلاب، بیانیه مشخص و مورد هدف قرار گرفته است. گام دوم انقلاب کبیر اسلامی، نقشه و طرح جامع علمی کشور در چارچوب تحول و تعالی.

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر اینکه هیچ مانعی برای اجرای برنامه ها و ایده های نو وارد دانشگاه نیست، ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی برای مردم و برای مردم است، دانشگاه در همه برنامه ها و پروژه ها به دنبال رضایت است. ، عموم را درگیر می کند.

نفوذ جدی مؤسسات آموزش عالی به اقتصاد دانش بنیان با تقویت مهارت ها

وی یادآور شد: مردم فهیم کشور این موضوع را به خوبی درک کرده اند و گواه مدعا افزایش روند پذیرش دانشجو در واحدها و مراکز دانشگاهی استان است که به عنوان مثال این رقم در بوشهر 55 درصد است، 126 نفر. درصد در دشتستان و 31 درصد در کل استان. درصد است

ورود جدی دانشگاه آزاد به اقتصاد دانش بنیان

دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر از انعقاد چند قرارداد مهم تجاری با ارزش ریالی قابل توجه خبر داد و خاطرنشان کرد: یکی از اهداف اصلی دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر دسترسی جدی و مؤثر به اقتصاد دانش بنیان با اصلاح زیرساخت‌ها است. و فعالیت های اقتصادی دانش بنیان.

نفوذ جدی مؤسسات آموزش عالی به اقتصاد دانش بنیان با تقویت مهارت ها

حدری سنگستانی با بیان اینکه امسال 160 میلیارد تومان برای درآمد دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر پیش بینی شده است که این میزان شامل درآمدهای حاصل از طرح های دانش بنیان، قراردادها، طرح های برون سپاری و سایر موارد درآمدزا می شود، گفت: در سال 2018 به این موضوع پرداخته می شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با تشریح ایجاد منطقه ویژه علم و فناوری در مجتمع بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر که از دستورات این جلسه بود، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری استان بوشهر، شورای عالی انقلاب فرهنگی منطقه ویژه ای را برای استان بوشهر ایجاد کرد که با حمایت نماینده ولی فقیه استان و استاندار، این علم و فناوری با ایجاد منطقه موافقت کرد. دانشگاه آزاد اسلامی.

حیدری سنگستانی راه اندازی پردیس دانشگاهی در عسلویی را گامی مهم در راستای اهداف دانشگاه و به ویژه ارتباط تنگاتنگ آن با صنایع دانست و خاطرنشان کرد: با جذب دانشجو در ترم آخر تحصیلی، این بخش مهم صنعتی و اجتماعی تبدیل شده است. او با برخورداری از زیرساخت های علمی مناسب برای توسعه و تعالی پایتخت ها، مورد برکت بشریت قرار گرفت.

نفوذ جدی مؤسسات آموزش عالی به اقتصاد دانش بنیان با تقویت مهارت ها

حسن ملکی زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و مرادعلی فولادوند نماینده شورای عالی انقلاب فرهنگی در هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر از دیگر سخنرانان این نشست بودند. نکاتی در تقویت چشم انداز مجموعه علوم پزشکی برای دانشگاه در زمینه تأسیس علوم پزشکی، بهداشت و به ویژه دندانپزشکی ذکر شد.

نفوذ جدی مؤسسات آموزش عالی به اقتصاد دانش بنیان با تقویت مهارت ها

به گزارش آنا، طرح های پیشنهادی در این جلسه شامل تصویب بودجه 1402-1401، تعیین اعضای جدید کمیسیون دائمی استان بوشهر و هیات امناء، معرفی خزانه دار و تصویب ایجاد بود. منطقه ویژه علم و فناوری در مجموعه دانشگاه عالیشهر که به تصویب رسید.

انتهای پیام/4078/