وحشت اسرائیل از انتفاضه مدرن

دلیل این امر این است كه دولت آمریكا به رهبری جو بایدن به خواسته ها و اغراق های دولت آمریكا كه صهیونیست است عمل نكرده است. تلاش برای ساده سازی. نمایش قدرت دفاعی و اطمینان از امنیت متحدان پیام دیگر تل آویو است. متحداني مانند امارات و بحرين كه عمدتاً براي حمايت از امنيت تحت رژيم صهيونيستي قرار گرفتند ، اما معادلات جديد ادعاي رژيم صهيونيستي را رد كرده و واقعيت ديگري را آشكار مي كند.

تل آویو که از هرگونه پیشرفت و احتمال توافق در مذاکرات وین هراس دارد ، تمام تلاش خود را کرده است تا تأثیر منفی بر این موضوع بگذارد و طبیعتاً چنین موضوعی تأثیر خاص خود را در کشورهای عربی دارد. آویو این پیمان را امضا خواهد کرد و در صورت عدم موفقیت تل آویو ، این کشورها ناامید خواهند شد و در صورت موفقیت یا موفقیت ، می توان آنها را تشویق کرد ، با توجه به اینکه با توجه به تحولات اخیر ، رژیم صهیونیستی بعید است از معادلات موجود در این کشور استفاده کند لطف. خودتون بفهمید

مورد دیگر این است که علی رغم به تعویق انداختن محکمه اسرائیل در تخلیه محله شیخ زارا از ساکنان فلسطین به دلیل فشارهای ناشی از تنش ها و گروه های دفاعی ، تل آویو مسیر تشدید تنش ها را دنبال کرد. همزمان با تشدید تنش ها ، دو کشور وارد جنگی تمام عیار شده اند و رژیم صهیونیستی موقعیت شبکه های بین المللی و خبرگزاری ها را در غزه هدف قرار داده است.

پس از این حوادث ، دبیرکل سازمان ملل متحد نیز خواستار پایان جنگ شدیم ، اما تاکنون هیچ تلاشی برای این کار نشده است و هیچ اقدامی در مورد قطعنامه شورای امنیت انجام نشده است. دولت صهیونیستی که عدم پاسخگویی به موشک های بارانی را تهدیدی بزرگ برای امنیت منطقه می داند ، اکنون در حال مقابله با مناطق اصلی از جمله سیستم دفاعی گنبد ، نیروهای دفاعی و موشکهای هدایت شونده دقیق است. همانطور که صهیونیست ها امیدوار بودند ، این موشک ها نمی توانند تعداد قابل توجهی داشته باشند. بنابراین ، می توان گفت انتفاضه جدیدی شکل گرفته است که ماهیت آن با انتفاضه قبلی متفاوت است.

در گذشته ، مردم فلسطین برای مبارزه با رژیم مسلح صهیونیستی فقط از سنگ استفاده می کردند ، اما اکنون این معادلات متفاوت است ، موشکهای ماده به روشهای دیگر برای کمک به مردم فلسطین دراز می شوند. به همین منظور ، رژیم صهیونیستی که امنیت خود را وحشتناک می داند ، برای ابراز تأسف از مردم رنج دیده فلسطین ، به وحشیانه ترین سرکوب روی می آورد. اما به نظر می رسد اتفاق جدیدی در حال رخ دادن است و انتفاضه جدیدی وارد مکان خاصی می شود.

310311