وجود بیمارستان و مراکز درمانی هلال احمرایران در ۱۴ کشور جهان

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: جمعیت هلال احمر یک نهاد مردمی است که خدمات آن در راستای آرامش مردم و کاهش آلام بشری است.

به گزارش آوای البرز، در جریان بررسی طرح های چند منظوره آموزشی، امدادی، حاکمیتی و رفاهی بابلسر، دکتر پیرحسین با تقدیر از مشارکت مردم در رویدادهای هلال احمر کولیوند تصریح کرد: مردم از هلال احمر حمایت می کنند و برای تقویت امید و پویایی اجتماعی هر کاری از دستمان بر می آید انجام می دهیم. ما دریغ نخواهیم کرد.

وی گفت: ما همیشه چشم به ندای رهبری داریم و تلاش ما در راستای تحقق منویات ایشان برای خدمت خالصانه به مردم است.

رئیس جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: هلال احمر ایران نماد درخشان جمهوری اسلامی در ۱۴ کشور بیمارستان و مرکز درمانی دارد. قبل از هر چیز نشان دهنده جایگاه رفیع این نهاد مردمی است.

در زمینه تغییر اقلیم زیرساخت های بسیار خوبی ایجاد شده و تیم های ویژه با تجهیزات کامل در این زمینه تشکیل می شود.

وی افزود: هلال احمر ایران تجربیات بسیار ارزشمندی دارد که در قالب قراردادهای همکاری در حال انتقال آن به کشورهای دیگر هستیم و تلاش می کنیم از تجربیات کشورهای دیگر استفاده کنیم.

رئیس جمعیت هلال احمر با تاکید بر توسعه آموزشی جامعه خاطرنشان کرد: برنامه ای داریم که مراکز آموزشی بین المللی را در دستور کار قرار دهیم که مرکز شبیه سازی رویدادها نمونه بارز آن است که بسیار موثر خواهد بود.

وی گفت: در راستای بیانات مرحله دوم رهبر معظم انقلاب اقدامات بسیار خوبی در معاونت جوانان و داوطلبان پیش بینی شده است.

وی گفت: در حوزه دارو و داروسازی اقدامات بسیار ارزنده ای انجام شده است که در هفته هلال احمر رونمایی می شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر، وی با اشاره به احیای طرح چندمنظوره آموزش، امداد، حاکمیت و بهزیستی بابلسر گفت: این طرح در قالب یک طرح ملی است و با مساعدت در اسرع وقت به بهره برداری می رسد. همه مسئولان».

انتهای پیام/