وجود بیش از ۵۰۰۰۰ پلیس افتخاری در کشور/ ساخت ۵۰۰۰۰ واحد مسکونی سازمانی در دستور کار فراجا

آوای البرز/ خراسان شمالی معاون منابع انسانی فرجا از وجود بیش از 50 هزار پلیس افتخاری در کشور خبر داد.

سردار محمد سرایی ۲۵ تیرماه در جمع خبرنگاران این استان در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی خراسان شمالی حضور یافت. این دیدگاه.”

وی بیان کرد: بنابراین باید ابتدا نیروی مناسب را جذب و سپس آموزش داد.

سردار سرایی با اشاره به وجود پلیس های افتخاری افزود: این افراد به صورت داوطلبانه به جمع پلیس های افتخاری پیوستند که در بین آنها اساتید دانشگاه و دانشجویان نیز دیده می شود.

وی ادامه داد: این افراد معمولا در امور فرهنگی به فرجه کمک می کنند و البته گاهی هم نظرات جامعه را می دهند و ما از این نظرات استفاده می کنیم.

معاون منابع انسانی فرجه تصریح کرد: فرجه برای این افراد منفعت مادی ندارد اما تسهیلاتی به آنها داده است که یکی از مهمترین آنها اولویت بندی این افراد در زمان جذب است.

وی در خصوص جذب نیروهای زن نیز گفت: اساس کار استخدامی در فراجه به صورت مأموریتی است، بنابراین برخی از ماموریت ها قرار است فقط توسط مردان انجام شود و بیشتر ماموریت ها در نیروی انتظامی توسط مردان انجام می شود.

سردار سرایی افزود: در برخی ماموریت ها حضور نیروهای زن الزامی است، در واقع این حداقل نیاز در این زمینه است و فرجا از داشتن نیروهای زن کم ندارد.

وی در پاسخ به این سوال که اولویت های فرجا برای جذب افراد چیست؟ وی تصریح کرد: شرایط کار در فراجه برای همه افراد یکسان است اما باید شرایط پلیس شدن را در نظر بگیریم.

معاون منابع انسانی فرجا با بیان اینکه تقریباً هر روز در کشور شاهد هستیم که نیروهای پلیس در مأموریت ها شهید یا جانباز هستند، تصریح کرد: بنابراین باید کسانی که رشادت، فداکاری و خدمت دارند جذب شوند. در دستور کار، استانی بودن.

وی با اشاره به کمپ اسکان و اسکان نیروی انتظامی گفت: اسکان کارکنان یکی از اولویت های فرج است که 60 تا 70 درصد از بودجه یک خانواده در برخی شهرهای متوسط ​​صرف مسکن می شود.

سردار سرایی تاکید کرد: بنابراین ستاد مرکزی و سپس ستاد استانی در استان ها تشکیل شد، فرماندهی ستاد استان بر عهده فرمانده نیروی انتظامی همان استان است و شناسایی زیرساخت ها بر عهده وی است. کارهای خوبی مانند زمین و امکانات لازم تاکنون انجام شده است.

ساخت حدود 50 هزار واحد مسکونی نهادی در دستور کار فرجا قرار گرفته و وی مقدمات و کلنگ زنی را در نقاطی از کشور آغاز کرده است که به گفته وی طبق برنامه ریزی های انجام شده محقق خواهد شد. یک دوره پنج ساله.”

انتهای پیام/