وجه تمام برنده‌نشدگان حراج سکه، تا فردا به حسابشان واریز می‌شود

به گزارش آوای البرز، با گذشت نزدیک‌ به یک هفته از زمان برگزاری اولین حراج سکه در مرکز مبادله ارز و طلا، هنوز بسیاری از متقاضیان که در این حراج شرکت کرده اما برنده نشدند، نتوانستند پول خود را دریافت کنند. در حالی که مقرر بود پول کسانی که برنده نشدند، به کیف پول آنان عودت داده شده و متقاضی در هر زمان بتواند موجودی کیف پول را برداشت کند.

اصغر بالسینی – سخنگوی مرکز مبادله ارز و طلا – امروز با بیان اینکه مشکل استرداد وجه متقاضیانی که در حراج سکه برنده نشدند، به سامانه مرکز مبادله ارتباطی ندارد و به شبکه پرداخت مربوط است، گفت که این مرکز متعهد به حل مشکل مردم است و هیچ نگرانی از بابت استرداد وجه مردم وجود ندارد.

استرداد وجه مبلغ متقاضیان دارای مشکل به‌صورت پایا و ساتنا تا فردا

مدیریت ارتباطات مرکز مبادله ارز و طلای ایران اعلام کرد: با توجه‌به مشکل پیش‌آمده در خصوص استرداد وجه برخی از متقاضیان حراج سکه طلا که روزهای ۱۳ و ۱۶ اسفند ماه اقدام به واریز وجه کرده اما مبالغ درخواستی به حساب آنها عودت داده نشده است، به اطلاع می‌رساند این مشکل ناشی از اختلال در یکی از زیرساخت‌های پرداخت بوده که این مشکل تا پایان وقت امروز شنبه ۱۹ اسفند ماه برطرف و وجوه این دسته از متقاضیان نهایتا تا روز کاری بعد به‌صورت پایا و ساتنا به حساب آنها واریز خواهد شد.
این مرکز همچنین اعلام کرد که واریز وجه به‌صورت خودکار به حسابی که مبلغ از آن پرداخت شده است، برگشت داده خواهد شد و نیازی به هیچ‌گونه پیگیری از سوی متقاضیان نیست.

۲۱۷

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با استفاده از روش‌های پیشرفته تحلیل، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنید.