واکنش استاندار به دستگیری یکی از مدیران شهری گرگان/ در برخورد با فساد با احدی تعارف نداریم

آوای البرز/گلستان استاندار گلستان به دستگیری یکی از مدیران شهرستان گرگان به اتهام دریافت رشوه واکنش نشان داد.

علی محمد سنکانه شامگاه شنبه 21 شهریور در گفتگو با خبرنگاران گفت: ما در برخورد با فساد خط قرمز نداریم، شخصی به مردم خیانت می کند و می خواهد امید و امید ایجاد شده در مردم را بدون قدردانی از بین ببرد. مدیریت خواهیم کرد. به او

وی با بیان اینکه در برخورد با فساد از هیچکس راضی نیستیم تصریح کرد: رئیس جمهور در دستوری که به اینجانب داشتند تاکید کردند که باید تبعیض، پاکیزگی، فساد ستیزی و عدالت را در قسمت های مختلف آن رفع کرد.

استاندار گلستان افزود: همه قانون شکنان به ویژه کسانی که بر مسند مسئولیت حکومت مردمی تکیه می زنند باید بدانند که با هیچکس تعارف ندارم و اقدام ما با فساد قاطع و سریع خواهد بود.

زنگنه از عملکرد کارآمد، دقیق و قاطع دستگاه قضایی استان قدردانی و یادآور شد: پرونده مدیر شهری گرگان از هر سو با عدالت برخورد می شود و تاکید ما در مقابله با فساد مربوط به شخص خاصی نیست. در مجموع توجه ویژه ای به این موضوع دارم و در جلسه همایش امروز به تمامی استانداران اعلام کرده ایم که این موضوع را به اطلاع خود برسانند.

آوای البرز می گوید خبر دستگیری یکی از مدیران شهری گرگون به اتهام رشوه گیری در روزهای گذشته واکنش های زیادی را به همراه داشته است.

دادستان مرکز گلستان از دستگیری یکی از مدیران شهری گرگان در حین دریافت رشوه سکه طلا خبر داد و در تشریح جزییات این ماجرا گفت: این مدیر قرار بود 100 سکه طلا دریافت کند، مشکل پرونده ای که مشکلی در اداره حقوقی این سازمان باید حل شود، زمانی که این مسئول 27 سکه طلا پیشاپیش دریافت کرد، امام زمان (عج) با ورود سربازان گمنام دستگیر شد. ).

انتهای پیام/