واکسیناسیون بیش از ۹۰ درصد سربازان پلیس پبشگیری تهران در برابر کرونا

رئیس پلیس پیشگیری تهران اعلام کرد که 90 درصد از سربازان پلیس واکسینه شده اند.

به گزارش آوای البرز ، سرهنگ جلیل ققافی در توضیح روند ایمن سازی سربازان توسط پلیس پیشگیری تهران بزرگ در برابر کرونا گفت:

وی گفت: بیش از 90 درصد سربازانی که در حال حاضر در کلانتری ها ، ایست های بازرسی و دیگر ایستگاه های پلیس دفاعی در تهران بزرگ هستند واکسن کرونا را دریافت کرده اند و کمتر از 10 درصد باقی مانده نیز به زودی واکسینه خواهند شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه سربازان واکسینه نشده اند گفت: برخی از سربازان به دلیل بیماری عروق ویروس کرونا قلب یا به دلیل مرخصی هنگام واکسیناسیون واکسینه نشده اند ، بنابراین از افراد برای واکسیناسیون مجدد دعوت می شود. تیم های سیار پلیس پیشگیرانه نیز شخصاً در مراکز پلیس پیشگیرانه واکسینه خواهند شد.

با توجه به وقف ، سربازان پلیس پیشگیری تهران بزرگ 100٪ شانس واکسیناسیون دارند و بقیه افراد واکسن خود را دریافت می کنند.

پیشتر ، امیر گلرضا رحیمی پور ، رئیس بخش منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در گفت وگو با آوای البرز ، اعلام کرد که تا پایان ماه سپتامبر همه سربازان کشور واکسینه شده بودند: کرونا یک کار را برای یک مدت زمان طولانی ، و 40،000 سرباز واکسن اول و دوم را دریافت کرده بودند. این هفته به سربازان 250 هزار دوز واکسن کرونا داده شد و روند واکسیناسیون تا این هفته ادامه خواهد داشت.

رئیس اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح همچنین در مورد ایمن سازی همه سربازان به آوای البرز گفت: طبق برنامه ریزی ها و واکسن های ارائه شده ، همه سربازان نیروهای مسلح در همه واحدها و لشکرها توسط واکسن کرونا دریافت می شوند. پایان ماه سپتامبر. “

انتهای پیام