واژگونی پراید در محور گالیکش ۵ مصدوم برجای گذاشت

آوای البرز/گلستان رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مینودشت و گالیکش از واژگونی خودروی پراید در محور کلاله به گالیکش خبر داد.

محمدرضا استیری در گفت وگو با آوای البرز، با اشاره به اینکه ساعت 16:10 عصر امروز به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر استان گلستان گزارش یک فقره گزارش رسید، اظهار کرد: خودروی پراید در محور گالیکش به کلاله واژگون شد.

وی با بیان اینکه هنوز محل دقیق حادثه در روستای کوسه نبود، اضافه کرد: بلافاصله امدادگران ما در قالب یک تیم دو نفره به محل حادثه در پایگاه امداد و نجات جاده ای چهارراه کلاله اعزام شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان های مینودشت و کلاله تاکید کرد: آمبولانس جمعیت هلال احمر نیز به محل حادثه اعزام و در این حادثه پنج نفر مصدوم شدند که دو نفر از آنها به مراکز درمانی منتقل شدند. توسط امدادگران جمعیت هلال احمر

استیری در تشریح جراحات این دو نفر ادامه داد: خانمی 36 ساله به دلیل ضربه به صورت و سرگیجه به بیمارستان رسول اکرم (ص) کلاله و پسر 6 ساله نیز به دلیل جراحات از ناحیه سر و سر منتقل شدند. ضربه به گردن

وی با بیان اینکه این سه مصدوم توسط واحدهای اورژانس به بیمارستان منتقل شدند، تصریح کرد: از همه عزیزان تقاضا داریم به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توجه کنند.

انتهای پیام/