همکاری علمی دانشگاه آزاد اسلامی با نهادهای نظامی و انتظامی

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بوشر ، یک جلسه ویژه بررسی همکاری های تحقیقاتی مهدی نکیسا ، رئیس مرکز تحقیقات انرژی های نو ، پرهام روحی ، رئیس خدمات آزمایشگاهی ، رئیس مرکز تحقیقات تاریخ و شهرسازی خلیج فارس ، ناصر امینی ، رئیس مرکز مرکز رفتاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر آمادگی خود را برای حضور اعلام کرد. و در رویدادها شرکت کنند.

در این دیدار ، مهدی نکیسا اظهار داشت که تقویت روابط بین دانشگاه ها و مراکز علمی کشور می تواند نقش موثری در پیشرفت و توسعه کشور داشته باشد و علم ، فناوری و توسعه متقابلاً منحصر به فرد هستند. تحقیقات پراکنده ، موازی و پروژه های تحقیقاتی که نیازها و اولویت های اصلی کشور را برآورده نمی کند ، مسائلی است که منجر به از دست رفتن منابع و قدرت علمی می شود.

رئیس دبیرخانه کنسرسیوم انرژی های نو و تجدیدپذیر دانشگاه آزاد اسلامی یادآور شد: این مرکز تحقیقاتی اولین مرکز تحقیقاتی دارای مجوز در استان بوشر برای طراحی ، ساخت و نصب توربین های بادی و سلول های خورشیدی است. چالش ها را حل کنید. استان بسیار مفید و آموزنده.

کاهش خدمت سربازی نخبگان و آرمانهای علمی

احمد خازی ، معاون تحقیقات پلیس استان بوشهر نیز از احتمال کاهش خدمت سربازی نخبگان و ایده آل های علمی خبر داد و به پلیس این امکان را داد که از همه مهارت ها در اجرای برنامه ها استفاده کرده و به کار گیرد و روابط نزدیک خود را با مردم تقویت کند. و دولت ، متخصص در ماموریت های پلیس. واحد عملکردی و علمی واحد انتظامی از همکاری با نهادهای علمی به ویژه در زمینه پیشگیری از وقوع جرم استقبال کرد.

در زمینه علم ، چندین زمینه همکاری بین پایگاه دریایی بوشر وجود دارد

سید نعمت الله مهدیان ، مدیر تحقیقات و آموزش های آموزشی پایگاه دریایی بوشر گفت: زمینه های همکاری زیادی در زمینه علم وجود دارد و امیدواریم با حمایت از پروژه ها و فعالیت های تحقیقاتی دانش آموزان ، استفاده از تجهیزات و قابلیت همکاری را افزایش دهیم. در موضوعاتی مانند سازگاری با طراحی ، ساخت و نگهداری تجهیزات نظامی. “

انتهای پیام / 4121/4062 /