همه محورهای مواصلاتی باز است/ لزوم خودداری از سفر غیر ضروری در شرایط بارندگی

رئیس پلیس راهور فرجا گفت: با وجود اینکه هیچ جاده ای مسدود نیست، توصیه اکید ما این است که در شرایط بارندگی از تردد غیرضروری خودداری کنید.

به گزارش آوای البرز، سردار سید کمال هادیانفر وی گفت: در حال حاضر با ناآرامی هوا مواجه هستیم و این وضعیت می تواند تا آخر هفته ادامه داشته باشد حتی در مناطق بدون برف نیز شاهد برودت هوا و لغزندگی جاده ها خواهیم بود.

وی افزود: با وجود بارش برف و باران در محورهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، مازندران، گیلان، اردبیل، استان تهران، قم، چهارمحال، بختیاری، اصفهان، فارس و خراسان شمالی در حال حاضر هیچ مانعی در محورها نداریم.

هادیان فر در خصوص پرهیز از سفرهای غیرضروری در فصل بارندگی توصیه و تاکید کرد: صحابه تا حد امکان از سفرهای غیرضروری خودداری کنند و در صورت تمایل به سفر با وسایل ایمنی و تسمه تردد کنند – این یک تکلیف قانونی است.

وی افزود: داشتن سوخت کافی، بررسی سلامت بخاری، برف پاک کن و چراغ خودرو از اصول اولیه رانندگی زمستانی در صبح در هوای مه آلود یا مه آلود یا زمانی که نور خورشید به دلیل مه کافی نیست، است. فصل..

رئیس پلیس راه فراجا با تاکید بر رعایت احتیاط در هنگام رانندگی و در هنگام بارندگی خاطرنشان کرد: تاکید می کنیم در هنگام رانندگی مسافت طولانی رعایت شود و دو و نیم برابر طول خودروی جلویی خودرو باشد. . ماشین برای جلوگیری از تصادف

وی در ادامه به رانندگان وسایل نقلیه عمومی توصیه کرد: رانندگان وسایل نقلیه عمومی احتیاط بیشتری داشته باشند زیرا مسئولیت جان مسافران و مسافران بر عهده این عزیزان است با احتیاط بیشتری رانندگی کنند پس خدای ناکرده. ، شاهد حوادث تلخ نیستیم.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس راهور فراجا درباره احتمال مسدود شدن جاده ها توسط پلیس راهور گفت: به همکاران تاکید کرده ایم که علیرغم تلاش های صورت گرفته، وضعیت به ویژه در محور فرعی کوهستان ناآرام است. همکاران ما، اما ترس از ریزش بهمن و بهمن وجود دارد، لذا به همکاران تاکید کرده ایم که راه ها و مسیرهایی که جان رانندگان و مسافران را تهدید می کند تا اطلاع ثانوی مسدود کنند اما در شرایط عادی محدودیتی نداریم.

انتهای پیام/