همه جانبه پشتیبان و حامی جامعه نظام مهندسی استان هستم

به گزارش یک خبرگزاری آوای البرز کهگیلویه از استان بویر احمد؛رئیس و اعضا هيئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان به مناسبت روز مهندس با استاندار کهگیلو و بویراحمد دیدار و گفتگو کرد.

در این جلسه گزارشی از آخرین فعالیت ها و فعالیت های تحت پوشش این مجموعه ارائه و نیازها بیان شد. جامعه نظام مهندسی ساختمان استان را معرفی کرد.

در این دیدار خمرهای سرخ حاجی زاده حضور داشتند قائم مقام عبدالعزیز تقی زاده مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها مدیرکل امور عمرانی عیسی شهامت بیژن حسن پور مدیرکل دفتر فنی روابط عمومی امور بین الملل استانداری نیز صورت گرفت.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار با تبریک سالروز ولادت دانشمند بزرگ ایرانی “خاصه نصیرالدین طوسی” بر ارتقای کیفیت خدمات مهندسی و نظارت صحیح در حوزه ساخت و ساز تاکید کردند. و مهندسی عمران.

سیدعلی احمدزاده گفت: تشدید نظارت و جدیت در نظارت عالی بر مقررات ملی ساخت و ساز برای تامین امنیت جان مردم مهم است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: جامعه مهندسین باید در کنار مردم فعالتر و با انگیزه باشند.

وی با بیان اینکه کیفیت ساخت و ساز مشکلاتی وجود دارد تاکید کرد: باید چاره اندیشی شود.IMG-20220223-WA0078

وی خواستار ارتباط و همکاری بیشتر سازمان نظام های مهندسی ساختمان با معاونت عمرانی، دفتر فنی، دفتر امور شهری و معاونت عمرانی استانداری شد. مدیریت عمومی راه ها و برنامه ریزی شهری شهرداری سایر نهادهای وابسته در استان تاکید کردند.

احمدزاده گفت: امیدواریم در این عرصه نه تنها انگیزه مادی بلکه انسان دوستی و خدمت به مردم مبنا قرار گیرد.

استاندار بر خودمراقبتی و خودنظارتی در این حرفه حیاتی و فنی برای جلوگیری از گسترش هرگونه تخلف و تخلف ساختمانی به عنوان یک برنامه نگرش و عملی تاکید کرد.

نظام مهندسی در استان باید از حقوق مردم صیانت کند

وی به اهمیت طراحی، نظارت و اجرای مجریان در نظام مهندسی اشاره کرد. حقوق مردم باشید و استفاده از ظرفیت جامعه مهندسین طرح ها و پروژه های مهندسی عمران روش یک نظر استIMG-20220223-WA0080

احمد زاده خاطرنشان کرد: به عنوان منطقه پرخطر باید به رویکردها و نوآوری ها در روند ساخت و ساز نظام مهندسی ساختمان در استان توجه بیشتری شود.

استاندار خاطرنشان کرد که برای جان و مال مردم دخالت می کنید. ساخت و ساز خیر، وی تاکید کرد: باید آموزش های لازم و ارتقای دانش فنی در این حوزه مورد توجه قرار گیرد و کار به دست مردم آن سپرده شود.

انتهای پیام/