هفته پژوهش و فناوری استان البرز همراه با جهاد تبیین برگزار می‌شود

به گزارش آوای البرز از البورس؛ مجتبی عبدالله در نخستین جلسه شورای سیاست گذاری هفته پژوهش و فناوری استان که روز چهارشنبه در سالن شهدای استانداری برگزار شد، افزود: این هفته با برپایی نمایشگاه پژوهشی از 21 تا 28 آذرماه گرامی داشته می شود. و جشنواره هایی مانند تجلیل از دستاوردهای فناوری و افراد برجسته و دانش، دانش آموزان، که در حال وقوع است.

عبداللهی گفت: استان البرز استعدادهای زیادی در پارک های علم، پژوهش، علم و فناوری و … دارد و پیش بینی می شود در این هفته مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی افزود: مردم به ویژه دانشجویان و اساتید دانشگاه باید در جریان دستاوردهای علمی کشور قرار گیرند، بنابراین در کنار جشنواره ها و نمایشگاه ها سعی می کنیم عملکردهای علمی و پژوهشی را تبیین کنیم.

استاندار البرز گفت: باید در تبیین جهاد از اساتید، دانشجویان و نخبگان برتر استان تقدیر ویژه شود.

در این جلسه با ابلاغ استانداری البرز، کاوی حدادپور معاون توسعه منابع استانداری البرز به عنوان قائم مقام ستاد هفته پژوهش و فناوری استان معرفی شد. همچنین کلانتری نماینده عالی دولت در استان، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج با حفظ سمت به عنوان دبیرکل هفته پژوهش و فناوری استان طی اطلاعیه های ویژه مهدی عباسی، رئیس پارک علم و فناوری استان، سمت دبیری نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری استان با ابقای مدیرکل استان هاجرگشت با حفظ سمت دبیری دانشجو از سوی این جشنواره، رضا عصاتی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان دبیر جشنواره برگزیدگان پژوهش و فناوری استان معرفی شد.

46