هفته فراجا فرصت بازنمایی اهداف، شاخص‌ها و جانفشانی‌های حوزه نظم و امنیت است

سردار ناصری: هفته فرجه فرصتی برای بازنمایی اهداف، شاخص ها و تلاش برای نظم و امنیت است.

فرمانده انتظامی استان کرمان هفته فرجه و هفته دفاع مقدس را دو مناسبت گرانبها دانست که بیانگر فداکاری های انجام شده در عرصه قانون و نظم و امنیت در امنیت اجتماعی و امنیت ملی است.

به گزارش خبرگزاری آوای البرز؛ سردار عبدالرضا ناصری در صبحگاه 28 شهریور نیروی انتظامی استان با سلام و صلوات بر روح مطهر شهدای نیروی انتظامی اظهار داشت: امسال و امسال نیروی انتظامی کشور مفتخر به استقرار است. نظم و امنیت آیین پیاده روی اربعین در روزهای اخیر.

وی با در پیش بودن هفته دفاع مقدس و هفته فرج افزود: این افتخار بزرگی برای نیروی انتظامی است که اولین شهدای عرصه دفاع مقدس از ژاندارمری بودند که شربت شهادت را مظلومانه نوشیدند. اولین سنگرهای دفاع از میهن و همرزمان عزیزمان.» بقیه گروه های نیروی انتظامی، ژاندارمری و کمیته های انقلاب بلافاصله به مناطق جنگی اعزام شدند و شجاعانه از کشور دفاع کردند و در انجام وظایف اصلی خود در میدانی سرآمد شدند. نظم و امنیت. شهرها و روستاهای مرزی

سردار «نظیری» ادامه داد: از این رو نیروی انتظامی در عرصه دفاع مقدس نقش بسزایی داشته است و لازم است برای همه مدیران، مدیران، فرماندهان، پیشکسوتان و نویسندگان امروز و دیروز توضیح داده شود. مفاهیم را برای نسل جوان توضیح دهید

وی با اشاره به تلاش مضاعف نیروی انتظامی در اجرای ماموریت اربعین گفت: علیرغم تلاش گسترده دشمنان و مستکبران برای جلوگیری از این واقعه بزرگ جهانی در سایه عنایات خاصه حضرت سعید. شهدا، سلام الله علیه، به نظم و امنیت این آیین افتخار می کنیم.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به هفته فراجا تصریح کرد: در این مناسبت گرامی همه اقشار مردم و مسئولان سایر نهادها باید تلاش کنند تا در نظم و امنیت و نظم و امنیت به اهداف پلیس بپیوندند که این را همه به خوبی احساس می کنند. مشکلات ساری و جریان اجتماعی بدون حضور پلیس امکان پذیر نیست.»

سردار “نظیری” فرجا در پایان تاکید و تلاش برای برگزاری بهترین اتفاقات هفته را یادآور شد: به همین مناسبت با ارتقای عملکرد در عرصه های مختلف و البته بازنمایی و انعکاس عملکرد خود به مردم تلاش می کنیم. برای مشارکت و یکپارچگی حداکثری، انشاالله با کمک معاونت فرهنگی و اجتماعی، سرمایه اجتماعی پلیس را ارتقا دهیم.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه 0 رای موافق و 0 رای مخالف