هدفون جدید هواوی با قابلیت هوش‌مصنوعی‌ از راه رسید!

به گزارش خبرگزاری آوای البرز و براساس گزارش زومیت، هواوی هدفون دور گردنی فری‌لیس پرو ۲ را چند هفته پیش برای بازار جهانی معرفی کرد و اکنون در بیانیه‌ای رسمی از عرضه‌ی این محصول خبر داده است.

هدفون هواوی مدل فری لیس پرو ۲ با وزن ۳۴٫۵ گرمی برای استفاده‌ی روزمره طراحی شده است و با بهره‌مندی از بند انعطاف‌پذیر و ارائه‌ی سه سَری در اندازه‌های مختلف، راحتی را برای هر کاربری تضمین می‌کند.

هدفون دور گردنی جدید هواوی با بهره‌مندی از گواهی IP55، در برابر پاشش آب مقاوم و همراهی مناسب برای فعالیت‌ و تمرین در فضای باز است.

هواوی فری لیس پرو ۲ با پشتیبانی از درایورهای دینامیک ۱۰٫۸ میلی‌متری با آهنربای دوگانه و پشتیبانی از کدک‌های L2HC و LDAC صدایی با وضوح و کیفیت بالا را تضمین می‌کند.

هدفون جدید هواوی با قابلیت هوش‌مصنوعی‌ از راه رسید!

فناوری حذف نویز فعال هدفون فری لیس پرو ۲، سه حالت را برای تطبیق تجربه‌ی شنیداری با توجه به محیط ارائه می‌دهد. هدفون مورد بحث قابلیت اتصال هم‌زمان به دو دستگاه و حذف نویز تماس با هوش مصنوعی را نیز دارد.

هدفون دور گردنی جدید هواوی، حداکثر تا ۲۵ ساعت آهنگ پخش می‌کند و با پشتیبانی از شارژ سریع از طریق درگاه USB-C تنها با پنج دقیقه شارژ، تا پنج ساعت پخش موسیقی ارائه می‌دهد.

فری لیس پرو ۲ دارای کانکتور USB-C است که کاربران با اتصال آن به گوشی هواوی خود می‌توانند هدفون را شارژ و فرآیند اتصال بلوتوث از طریق ویژگی Huawei HiPair را آغاز کنند.

هدفون هواوی فری لیس پرو ۲ در دو رنگ سبز و مشکی عرضه می‌شود. هنوز اطلاعاتی درمورد قیمت هدفونجدید هواوی دردست نیست؛ احتمالاً شاهد قرارگیری آن در فهرست بهترین هدفون های گردنی بازار خواهیم بود.

۲۲۷۲۲۷

گروه تحریریه علوم پزشکی

نوشته‌هایم به طور خلاقانه، با جذابیت و همراه با مطالعات علمی تهیه می‌شوند. هدفم جلب توجه شماست و شما را در دنیایی از اطلاعات جذاب و پر رمز و راز پزشکی به سفری هیجان‌انگیز دعوت کنم.