هافبک یونایتد در اندیشه حضور در عربستان

هافبک برزیلی منچستریونایتد می‌تواند در عربستان به فوتبالش ادامه بدهد.

به گزارش آوای البرز و به نقل از ساکرنت، کاسیمیرو با پیشنهاد یکی از باشگاه‌های عربستانی روبه‌رو شده است. این هافبک برزیلی در حال حاضر در حال بررسی احتمال انتقالش به لیگ عربستان است. او تابستان ۲۰۲۲ از رئال مادرید به منچستریونایتد پیوست و قراردادش با یونایتدها تا تابستان ۲۰۲۶ اعتبار دارد.

اریک تن‌هاگ، سرمربی هلندی منچستریونایتد، روزهای سختی را سپری می‌کند و مشکلات او در اولدترافورد در حال افزایش است و فشار هواداران نیز روز به روز بیشتر می‌شود. شیاطین سرخ یکی از بدترین شروع‌های تاریخ را تجربه می‌کنند و از لیگ قهرمانان نیز حذف شده‌اند و به نظر می‌رسد این تیم قصد فروش چند بازیکن و جذب چند ستاره را در نقل و انتقالات زمستانی دارند.

کاسیمیرو در رئال‌ مادرید ۳۳۶ بار به میدان رفت و ۳۱ گل به ثمر رساند و ۱۸ عنوان قهرمانی را به دست آورد. او بازیکنی کلیدی در رئال مادرید بود و با تونی کروس و لوکا مودریچ یک ترکیب عالی در خط میانی رئال داشت.

یونایتدها عصر شنبه در نخستین دیدار هفته هجدهم لیگ برتر مهمان وستهم خواهند بود که هدایتش را دیوید مویس اسکاتلندی بر عهده دارد. مویس پس از بازنشستگی سر آلکس فرگوسن مدت کوتاهی را به عنوان سرمربی یونایتدها گذراند ولی در تئاتر رویاها ناموفق نبود و از کار برکنار شد.

انتهای پیام

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.