نیروی انتظامی با قدرت و اشراف اطلاعاتی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای البرز ،
فرمانده نیروی انتظامی افزود: نبرد امام راحل در همایش فادیان در استان چهارم که با حضور جمعی از فرماندهان و کارکنان پلیس و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اصفهان برگزار شد.

سردار اشتری در مورد سی و دومین سال انتخاب آیت الله خامنه ای به عنوان رهبر انقلاب اسلامی ایران گفت: با این حال ، هنگامی که آنها آغاز فرمانداری مقام معظم رهبری را اعلام کردند ، این نگرانی ها به سرعت برطرف شد و فشارهای وارد شده بر آنها در پی درگذشت امام خمینی (به علت) با این انتخاب صحیح به امید و آرامش در کشور تبدیل شد.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه پیش بینی و دفاع از نیروی انتظامی در اولویت است گفت: امروز نیروی ما با استفاده از اطلاعات پیش بینی و جلوگیری از حوادث را پیش بینی می کند.

وی به موضوع برخورد ناجا با سارقان پرداخت و گفت: هر کسی که در بین مردم ناامنی و رعب ایجاد کند و نظم عمومی را بر هم بزند ، پلیس با اراده آهنین با او برخورد خواهد کرد.

سردار اشتری درباره امنیت انتخابات نیز خاطرنشان کرد: «امنیت انتخابات توسط کلانتری امام علی (ع) برقرار شده است و طبق برنامه ریزی های انجام شده اجازه آسیب به امنیت انتخابات را نمی دهیم.